Na ostrůvku Port Gamble v Americe je normální den. Někdo nechápe své rodiče, někdo dostane padáka, někdo není spokojený s hamburgerem. Všechny tyto příběhy se však nakonec k večeru spojí a občané tohoto zcela normálního a obyčejného místa začínají zjišťovat, že je napadla hrozivá epidemie. Stojí za tím teroristé? (jamesjimbo)

Eraserhead

Není to natočeno tak dobře jako Zombieland, ale minimálně stejně zábavné. Výrazně lepší než např. Automaton Transfusion. ()

kery-

Konečně film kde si ze sebe amíci umějí udělat srandu; společně s farářem, kterého umlátí zombie jeho vlastní rukou jsou tohle důvody, proč musim dát za 4* :) ()

Phorbo

Leželo mi to na disku dloooooouho od vydání, a potom příjde jedno období kdy mě nejde internet a prostě je na čase si pustit i ty filmy, které si stáhnete, a jenom čekáte kdy příjde nálada. A zase jsem udělal chybu. Film začíná zase nevinně. Klasické městečko, nuda nuda šeď šeď, a potom se najednou objeí virus. Ono taky nikde nikdy snad nebylo ukazané, jak se zombie virus objevil a kde co a jak. Což o to, o tom přece tendle komediální psycho zombie horror. Sice je to kombinace Harper's Island a Shaun of the Dead (berte to s nadsázkou) ale i tak to pobaví. Neznámý herci, šílený tatík vlastenec (který je prostě hilarious redneck). Samozřejmě pokulhávačka při rozuzlení a konci, ale co... řikam.. o tom to přeci není :D ()

mosnak odpad!

Komedie? Možná,ale pouze pod podmínkou,že bych byl totálně na šrot a měl v sobě tunu Ibalginu :-( Zombie film? Možná,ale pouze tehdy,že bych tu smrtící kombinaci alkoholu a Ibalginu přežil. Prostě režisér Kevin Hamedani se pro mě stal dalším prznitelem mého oblíbeného žánru :-( 2% - za to,že mě donutil si to stáhnout :-))) ()

Illy

"Právě sežrala svoje oko. Padáme z tohohle podělanýho ostrova!" Slušná zombie komedie, která si utahuje i z gay a americko-arabské paranoie, ()

LordBeeDoO

Pohodová zombie Déčková (není to překlep, B to není :-) ) ptákovina, u které člověk narazí na pár vtipných okamžiků a hlášek a zjistí, že se vlastně celý film docela obstojně baví. ()

Israha

Labužnicky jsem si pochrochtával nad šťavnatým gore a bavil se vším tím přehnaným a dost nekorektním strefováním se do všech možných aktuálních sociálních otázek, a v těchhle chvílích jsem byl ze ZMD nejednou nadšen. Je však škoda, že krom krvavých scén a fórků tahle nízkorozpočtová taškařice už nic víc nemůže nabídnout, a ani kadence všech těch pokleslých ptákovin není dostatečně intenzivní...ten film je i na svou stopáž až moc řídký, první skoro půlhodinu se neděje nic, a ještě to má šíleně dlouhou závěrečnou "scénu poté". Z kousku s potenciálem splatter-comedic kultu tak zbyla "jen" srandička na jedno zkouknutí. Místy hodně zábavná, jste-li fanoušek žánru, ale zkrátka ne dostatečně obsažná. ()

jamesjimbo

nebojím se dát čtyři hvězdy, tato zombie komedie s prvky hororu mě bavila, určo by se dalo ještě hodně co pilovat, ale rozhodně lepší než kdejaká konkurence. ()

mala_kea

Je mi špatně, z toho čemu vy říkáte hororová komedie. Viděl jsme jich spoustu, ale tohle bylo něco otřesného. Povedené vtípky a brutální scény jsou tu na denním pořádku, ale působí to děsně křečovitě a irelevantně. Navíc herecké obsazení je vrchol všech vrocholů..Experimenty mám rád, ale nic se nesmí přehánět. ()

franya69

Správně zábavná blbůstka. "Ahoj Buzny, ahoj Džiháde" :-D ...Frida je boží a opět jsem se přesvědčil, že je lepší zůstat kdekoli ve vřavě, než hledat útočiště u jeblejch pánbíčkářů ... ()

bakeero

Má to bejt zábavný béčko, ale na to to má to hrozně pomalej rozjezd. Ani pár vtipnejch hlášek to pak už nespasí... ()

vojtik

Zombie horor jako satirická komedie. Náboženství, rasová nesnášenlivost a homosexualita je tady konfrontována se zombie efektem. Vznikají tak úsměvné scénky typu: "Nestřílejte! Jsem gay!" nebo "Historicky nejvýznamější zombie je Ježíš Kristus". Z toho vyplývá, že postavy jsou tady tak zábavné, až vám bude z jejich následné zombifikace líto. Bohužel film je jasně určen do videopůjčoven, takže po vizuálních a dějových stránkách od toho moc nečekejte. Jinak jak napovídá lživý název filmu - žádnou masovou destrukci tady nenajdete - vše se odehrává na maloměstě a skončí to ve chvíli kdy už si to konečně začínáte parádně užívat. Nejblíže to má k americkým zombie hororům z padesátch let. Škoda, že to do těch padesátek nezasadili - filmu by to mnohem víc slušelo. Nejlepší hláška: "Nedělal jsem kuřecí řízek už 20 let, tak mě nenuť abych ho udělal z tebe." ()

JendaCh

Od tohoto filmu jsem si mnoho nesliboval, ale nakonec jsem byl velmi příjemně překvapen. Je to vtipné, zábavné a krvavé, kéž by takových hororů bylo víc! ()

intro

ZMD je hodně ujetá zombie komedie. Scény kdy starosta utrhne ruku pastorovi a bude ho s ní mlátit, nebo ničení zombie pomocí strunové sekačky stojí za to. ()

Patches1984

Ta nálepka "horor" je u tohohle filmu opravdu jen díky zombiím, které tam ale prakticky vůbec nemusí být. Hlavním tématem totiž ani zdaleka není boj hlavních hrdinů o život, ale parodování typického amerického maloměsta, kde nešvary jeho obyvatel díky konfrontaci se všudypřítomnými nemrtvými snáze vyplouvají na povrch. A Hamedimu se to povedlo udělat vtipně, občas i inteligentně. Zombie tomu všemu jen přidávají na zábavnosti, ačkoliv bát se jich nebudete, Ale pokud se chcete pro změnu spíše pobavit, jsou Zombie hromadného ničení ta správná volba. 7/10 ()

Simo16

Má to zmysel vobec komentovať?V dnešnej dobe skoro neexistuje Zobmie horor, ktorý by mne osobne ,,zachutil´´ , ale to čo som videl v tomto filme mi bolo ešte dvakrát odpornejšie.Blbý béčkový Zombiák. ktorý svojimi hereckými výkonmi ako ,,skvelými´´ efektami posúva hranicu na nie o ďalšiu úroveň, ale o minimálne 4 levely nižšie.....otras....des...hroza....1 hviezdička za snahu a mimochodom to čo sa dialo v kostole, to snáď tvorcovia nemysleli vážne????!!!!Veď kde by sme predsa boli???Takže ak poviem, že som to pochopil ako nevydarenú iróniu, alebo pokus o žart, tak to beriem... ()

Yweet

střeva, krev, kůže z hlavy, oko to všechno bylo super, ale i přesto že toměla být "asi" parodie tak herecký výkony a stupidita scénáře mě ničily od začátku do konce...ale s větším množstvím alkoholu v krvi doporučuju ()

Mawete

Mám rád zombie filmy. Mám rád parodie na zombie filmy. Tohle mě bohužel až tak moc nebralo. Bavily mě narážky na Ameriku, ale to je tak vše. ()