ZMD: Zombies of Mass Destruction

Scénografie:

Theresa Guleserian

Kostýmy:

Rhiannon Hemsted

Tomuto snímku chýba originalita. Veľmi dobre tu vidno ako kopíruje iné zombie komédie ako napríklad Zombieland (2009), alebo aj Shaun of the Dead (2004). Na pár veciach sa tu dá určite zasmiať, ako napríklad liečenie homosexuality, alebo scéna so strunovou kosačkou, ale je tu aj kopec nudných, alebo trápnych scén. No film ma veľmi nenudil, takže musím ísť s hodnotením ľahko nad priemer.(3.4.2010)

Dráma, komédia a horor. Tak trochu všetko z toho, ale hlavne dobrá zábava, ktorá sa nebojí uťahovať si z 11. septembra a všetkého "rozruchu" okolo neho. Pridajte si k tomu náboženstvo a homosexualitu a dostanete netradičný zombie horor reflektujúci problémy súčasného sveta, pri ktorom sa určite nebudete nudiť.(13.4.2010)

• Rodriguez

Tak tohle byla opravdu ta nejhorší zombie komedie v posledních letech co jsem viděl. Točit to Británie (pochopil bych), ale amíci?! To se snad někdo zbláznil, že dal prachy (i když dost malé) na něco takového?! Jedna hvězda za pár opravdu vtipných momentů, jinak by to byl odpad jak vyšitej! Pro fandy horor-zombie ztráta drahoceného času!!! 15%(7.5.2015)

Nenechte se zmást názvem, tohle není horror o zombie, ale komedie o Americe. O zombíky tam vlastně vůbec nejde, jsou jen kulisou a nahrávají vtipné karikatuře Ameriky. Přesto je to furt sranda, protože ani tohle si tam nehraje na nějaké poučovaní. A celkem mě překvapilo to, že je to vcelku obstojně natočené, pěkný příjemný standart. Čekala jsem věc s příšernou kamerou a světlem alá "pár kámošů se rozhodlo natočit film". Za mě fajn věc..4*." Don't shot, I'm gay!"(7.4.2010)

• J*A*S*M

Parodie na zombie horory a reflexe problémů současného světa zároveň. Nejde to příliš do hloubky, najde se tu jenom takové to povrchní naťuknutí témat, co se nejvíc nabízejí (terorismus, homosexualita, náboženství) ... ale hloupě ZMD nepůsobí, respektive neměl jsem pocit, že tvůrci jenom naprázdno melou. O kvalitním filmu se hovořit nedá, ale o ultra špatné sprostotě také ne.(15.3.2010)