Reklama

Reklama

Queen Rock Montreal & Live Aid

(koncert)
všechny plakáty
Hudební / Dokumentární
Velká Británie, 2007, 138 min

Obsahy(1)

01 - Intro
02 - We Will Rock You (fast)
03 - Let Me Entertain You
04 - Play the Game
05 - Somebody To Love
06 - Killer Queen
07 - I'm in Love With My Car
08 - Get Down Make Love
09 - Save Me
10 - Now I'm Here
11 - Dragon Attack
12 - Now I'm Here (reprise)
13 - Love of My Life
14 - Under Pressure
15 - Keep Yourself Alive
16 - Drum & Timpani Solo
17 - Guitar Solo
18 - Crazy Little Thing Called Love
19 - Jailhouse Rock
20 - Bohemian Rhapsody
21 - Tie Your Mother Down
22 - Another One Bites the Dust
23 - Sheer Heart Attack
24 - We Will Rock You
25 -We Are the Champions
26 - God Save the Queen (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (12)

Hanys_ 

všechny recenze uživatele

Hodnocení se vztahuje čistě k Rock at Montreal ´81. V HD s kvalitním stereem parádní zážitek. Sice je vidět, že koncert je staršího data (minimální střihy oproti současným koncertům), ale na tu dobu tahle parta poskytovala asi ty nejlepší audiovizuální zážitky. Freddie je vážně ve formě a ikdyž stále spousta hitů nebyla na světě (asi se budu muset poohlédnout po Wembley 86), tak tenhle koncert nemá slabé místo. ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Freddie je zde v dobré formě, ale přišlo mi, že to jsou hlavně ostatní členové Queen, kteří skutečně září a dostávají ze sebe maximum. Zazněly zde parádní písničky a musím říct, že některé mi více sedí studiově. Freddie má ale pořád tak skvělý hlas, že je prostě táhne a vás stáhne s sebou. A to myslím v tom nejlepším. ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Vpravdě velkolepá světelná show... Ale co by byly všechny ty reflektory platné, kdyby to nebyla také velkolepá hudební show. Kapela šlape bez chybičky, kontakt s diváky nalepenými k pódiu je velmi těsný a absolutními vrcholy tohoto koncertu jsou nejprve strhující Somebody To Love a k závěru Another One Bites the Dust, kterou Freddie zpívá vlastně už polonahý a ať jste jakékoliv orientace, musíte na něm prostě oči nechat. "Bonus" v podobě kompletního vystoupení na Live Aid (a zkoušky na něj) je samozřejmě víc než jen vycpávka volného místa na blu-rayi. Je to fantastická půlhodina z říše snů, během které Queen předvedli to nejlepší, co mohli, a během které zazněla podle mého názoru ta nejlepší ze všech živých verzí Radio Ga Ga, jaké jsou ke slyšení. ()

Dr. Hawkeye 

všechny recenze uživatele

Naprosto luxusní zážitek, který je (minimálně po technické stránce) lepší než Wembley. Sice je zde jen nějakých 16 tisíc diváků, kteří jsou poněkud chladní (všimněte si, jak Freddie navyklý masivní odezvě z Jižní Americky po první sloce "Love Of My LIfe" špitne směrem k Brianovi "You Don't Know It", čímž naráží na podivnou tichost diváků). Jak píše sajnym - ano, vizuální efekty jsou z dnešního pohledu poněkud minimalistické, ale ve své době patřila výbava skupiny Queen ke světové špičce. Jak zmíní Brian a Roger vtipně v komentáři - "Tehdy byl na vzestupu Steven Spielberg a myslím, že nás v Blízkých setkáních třetího druhu vykradl" a několikrát dodá, že šlo o špičkový světelný park vytvářející skvělé barevné efekty - což je zvlášť v HD opravdová nádhera... ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • V skrátenej, 59-minútovej verzii sú vystrihnuté skladby 8, 10, 11, 12, 16, 17, 23. (Rozjimatel)

Reklama

Reklama