Zpověď zabijáka

• USA Game of Death (více)
všechny plakáty

Tajnému agentovi CIA Marcusovi (Wesley Snipes) sa pod jeho krycou identitou bodyguarda podarí získať si bezvýhradnú dôveru nebezpečného obchodníka so zbraňami Smitha (Robert Davi). Jeho úlohou je zabiť Smitha i človeka, ktorý financuje jeho obchody, pri najbližšom odovzdávaní hriešne veľkého balíka peňazí. Ibaže na ceste tam na Smitha s Marcusom ktosi spustí vražednú streľbu a Smith skončí v nemocnici, kde potom Marcus musí čeliť niekoľkým mimoriadne brutálnym vražedným útokom. Ukáže sa, že za všetkým stojí Marcusov vlastný tím, vedený jeho bývalým chránencom Zanderom (Gary Daniels), ktorý chce jediné - peniaze! A kvôli nim neváha ísť doslova cez mŕtvoly. Zdá sa však, že pri svojich plánoch poriadne podcenil Marcusa, ktorý nemilosrdne a systematicky, krok za krokom, decimuje svoj starý tím... (oficiální text distributora)

ko.mar1

Herecké obsadenie fajn,scenár slabé b-filmy,dialóg medzi hercami zlátanina kecov pritom sa to dalo natočiť aj lepšie a viac v exteriéry. Slabých 20% s kvalitných filmov so Snipesom. ()

Puchyr

Já jako fanoušek Wesleyho to beru jako takový návrat. Jeho předchozí filmy znám všechny a na další jsem se těšil i přesto že jsem věděl že to bude pouho pouhé béčko, které ničím nepřekvapí, ale mě ani ničím neurazí. Rozhodně si myslým že akčním filmům to ostudu nedělá a Wesleyho se kouká docela dobře. ()

Havran007

Čtyři hvězdy za Zoë Bell, která je moje srdeční záležitost. Škoda, že nedostala větší prostor, protože mohla taky uplatnit svůj černý pás v Taekwondo. Wesley Snipes je tu dost dobrý (Shotokan karate). Trochu příliš brutální, ale takové už dnes thrillery jsou. ()