Herní pořad vysílaný televizí Public od 15. února 2009. Každý díl je vysílán jednou za 14 dní se stopáží 25 minut, je rozdělen na části Téma dílu, Rozhovor, Předehra, Novinky, Recenze, Soutěž, Video-dotaz a Reportáž. (Gerret)

Drinovak

Nyní tu máme Re-Play 2.0. Jediné co se ale změnilo, jsou tváře na obrazovce. Kvalita recenzí her je ale bohužel stále vhodná jen pro lidi, co trpí mozkovou poruchou. Moje rada pro Re-Play zní : začněte raději vytvářet recenze třeba na záchodová prkýnka, jelikož ty můžete pouze posrat. Vaše znalosti o herním průmyslu a politiky v něm jsou vysoce nedostatečné. Pokud se ale opravdu chcete zlepšit, tak doporučuji si něco zjistit o pojmu - nestranný herní kritik. ()

Schkeble

Proč je tam ta paní s chemlonovými vlasy, která sama řekla, že jí jsou videohry jedno? Každopádně pradávný formát s Tukanem a Alžbětou by byl snad i za pět. ()

BrokyyS

Nostalgický pořad, který sem jako malý sledoval, Tuček a Bětka opravdu super :) To co v pořadu bylo za hry, byl můj sen.. Ale to už je pryč :DD Bylo to vždycky hezký a naučilo aspoň trochu z herního světa :-) Memories ;-( ()

Wasabi89

Stary replay mel neco do sebe. Byl to nejlepsi serial o videogamesach. Ale to co jste stim udelali je hruuuuza :( nejvic to zabiji dabing v pozadi a moderatorska dvojce. Nejde o to ze jsou spatni, ale maji to spatne napsane a vlastne jim neverim ani slovo :( obcas se na to mrknu ale beze zvuku, jan jako kulisu... takze stary replay se slunickarskou albzetou a matadorem tukanem pecka ale tento hnuj jedna hvezda ciste za obsah :) Wasabi ()

Erosen odpad!

Právě jsem omylem viděl epizodu na pozemním vysílání a poblil jsem se. Co odešel Tuček tak šel seriál do pr*ele. Toto je absolutní trapácké dno. Něco jako Stahovák s Kotkem. V seriálu se snaží udělat parodii na Clueless Gamer se Suchánkem, který vypadá, že tam ani nechce být a ani ho to nezajímá. Já se mu nedivím. ()