Re-Play (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2009, 30 min

Vojtěch Novák

Pro mě, jako fanouška herního průmyslu, je pořad naprostá paráda. Zvláště po nástupu dvojce moderátorů. Mikoláše Tučka, oblíbence ze SCORE, a sexy Alžběty Trojanové. Slečna je asi první v historii podobných pořadů, která ví o čem mluví. V komentářích jsem četl pár narážek, že to jsou jen mluvící kozy. V takovém případě jste viděli maximálně upoutávku na Re-play a hanba vám hodnotit. Závidět se nemá ;) ! Za mě je to jasné: 4,5 hv za pořad a jeho téma to hravě dotahuje na pátou.(4.8.2011)

Tučkina mam rád,Alžbětu zase moc nemusim.Člověk si sice informace z tohohle pořadu zjistí na netu už třeba o měsíc dřív ale zase na druhou stranu je fajn že se někdo snažil v televizi touhle tématikou zabejvat.Nesedim u každýho dílu tak jako kdysi u game page ale proč ne.Je to v pohodě pořad a když ho zrovna chytnu v bedně tak se na něj mrknu(25.4.2016)

Asi kdyby mne tak moc nesral Tuček, který svým humorem demoluje i pořad Aplikace, bylo by to i na víc. Člověk si alespoň malinko osvěží povědomí o herním trhu, co náš čeká a nemine, ale to je asi tak vše. Rychlý přehled a žádné pitvání představených titulů do morku kostí. Občas by se to ale i hodilo. Mnohokrát zmíněný Game Page, kterému toto leporelo nesahá po kotníky, už asi netřeba vytahovat. Průměr. 50%(30.1.2017)

Dle mne nejlepší domácí pořad pro ,,pařany,, ... Game page udělalo cestu, ale postupnými scénkami a mizernými komentátory klesí a klesá.. Nástup Re-Play znamená nástup řekněme kvality = jsou tu pořádné recenze, fůra novinek, rozhovory s předními tvůrci her, reportáže z festivalů atd... Moderátorka není ideální, ale lze se na ni dívat atd.. Prostě já jsme spokojen, ale za víc jak 4z5 ani náhodou..(10.9.2011)

Ale jo, i přesto, že už mi táhne pomalu na čtyřicet, si tu a tam zahraju nějakou tu hru – hlavně tedy na PC – takže zde občas najdu nějakou tu inspiraci. Starší pořady na tohle téma mi sice přišli zajímavější, ale tak to bylo dáno dobou i věkem. Souhlasím však, že je to vcelku i zábavné, člověk se dozví docela slušnou porci zajímavých informací i novinek – prostě klasický průměr…(24.1.2019)

• - Dříve byl pořad vysílán na TV Public. Měl však jiné moderátory, a to například Honzu Modráka, dlouholetého šéfredaktora časopisu Score. Redaktorem – dříve šéfredaktorem - stejného herního časopisu byl pak i pozdější moderátor Mikoláš Tuček, vedoucí videoherní půjčovny Frag.cz. S časopisem Score je pak spjatá i Alžběta Trojanová. Ta přispívala nejen do něj, ale i do časopisu ABC. Od 5. února 2011 se pořad vysílá na Prima Cool. (TheNine)

• - V roce 2016 vytvořili na serveru Startovač zakladatelé pořadu crowdfundingovou kampaň určenou na vybavení nového studia. Kampaň se dočkala velkého zájmu a bylo vybráno přes 1 milion korun. tato částka představuje 587 % z původního požadavku 200 tisíc korun. (Jantar2)