poster

Re-Play (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2009, 30 min

Režie:

Vojtěch Novák
 • majxik
  ****

  Tak dlouho v SCORE (herní měsíčník) slibovali Mikolášoj Tučkoj obnovení pravidelného seriálu u SCORE až jim zdrhnul do Re-play. A musim se přiznat že mu to tam sedí. Ale k seriálu... pro nadšence her dobrá podivaná a pro ostatni asi chvilka k odskočení na záchod. Pro mě to jsou pak teda 4 hvězdičky protože jsem Mikolášuv fanda a hry mě prostě bavěj.(3.9.2011)

 • POciSEM
  ****

  Tučkina mam rád,Alžbětu zase moc nemusim.Člověk si sice informace z tohohle pořadu zjistí na netu už třeba o měsíc dřív ale zase na druhou stranu je fajn že se někdo snažil v televizi touhle tématikou zabejvat.Nesedim u každýho dílu tak jako kdysi u game page ale proč ne.Je to v pohodě pořad a když ho zrovna chytnu v bedně tak se na něj mrknu(25.4.2016)

 • KOZEL84
  ***

  Borku bych klidně nechal pomoderovat mi na chvilku joystick,ale že někdy něco hrála ji neuvěřím ani za sto let.Stejně tak ten pablb.Bud' tak hodný do piči už a přestan' říkat EZIO!!!!V té hře to jméno vysloví tak milionkrát,tak to asi mluví za všechno!Aspon' ten týpek co komentuje videa je v pohodě.(27.11.2011)

 • driftm
  ****

  Pro mě určitě lepší než game-page,ne že by byl špatný,ale když na gamepage dávají samé MMO RPG,strategie tak to fakt nemusim na re-play dávaj aspoň i to co se líbí mě(akce,simulátory,závodní) a jak tady někdo komentuje moderátory tak pokud se nepletu tak GP je už kurevsky dlouho a tak už maj praxi!Ale tyhle moderátoři na re-play jsou mi víc sympatičtí!A na GP moc ne a ještě k tomu odešel hlavní komentátor od GP tak si to přeberte prostě GP je už zastaralé,za chvilku zanikne,ale re-play je nový a přišel v pravou chvíly.Proto taky má největší sledovanost!Ale samozřejmě to má i svoje mouchy!-napříklat nějaké to PSP či 3DS co tam komentujou apod...pochybuju že to ještě někoho zajímá tyhle vykopávky!(15.4.2011)

 • Gerret
  ****

  Je to podobné pořadu Game Page, ale mě se tento líbí o něco víc. Public sice není tolik známá televize a já ji doma nemám proto se na to dívám na jejich stránkách. Ve 25 minutách toho stihnou celkem dost. Nejvíc se mi líbí jejich recenze umí to celkem dobře podat a většinou mám podobný názor. Hodnocení 80%.(25.12.2009)

 • - V roce 2016 vytvořili na serveru Startovač zakladatelé pořadu crowdfundingovou kampaň určenou na vybavení nového studia. Kampaň se dočkala velkého zájmu a bylo vybráno přes 1 milion korun. tato částka představuje 587 % z původního požadavku 200 tisíc korun. (Jantar2)

 • - Dříve byl pořad vysílán na TV Public. Měl však jiné moderátory, a to například Honzu Modráka, dlouholetého šéfredaktora časopisu Score. Redaktorem – dříve šéfredaktorem - stejného herního časopisu byl pak i pozdější moderátor Mikoláš Tuček, vedoucí videoherní půjčovny Frag.cz. S časopisem Score je pak spjatá i Alžběta Trojanová. Ta přispívala nejen do něj, ale i do časopisu ABC. Od 5. února 2011 se pořad vysílá na Prima Cool. (TheNine)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace