Herní pořad vysílaný televizí Public od 15. února 2009. Každý díl je vysílán jednou za 14 dní se stopáží 25 minut, je rozdělen na části Téma dílu, Rozhovor, Předehra, Novinky, Recenze, Soutěž, Video-dotaz a Reportáž. (Gerret)

Jaroslaf

První dva roky velice koukatelný pořad, postupem času jde do kopru hlavně "díky" komentátorům Sterakovi a jakémusi druhému. Když narrator neví na jakém místě poklesnout hlasem, s jakým důrazem vyslovovat jednotlivá slova či nedejbože samohlásky, je to zlé. K tomu si připočtěte úděsný hudební doprovod a v současné době maximálně jednu recenzi na díl a zbyde vám akorát sympaťák Mikoláš a relativně hezká Bětka.... ()

Yokolobuna

Pro mě, jako fanouška herního průmyslu, je pořad naprostá paráda. Zvláště po nástupu dvojce moderátorů. Mikoláše Tučka, oblíbence ze SCORE, a sexy Alžběty Trojanové. Slečna je asi první v historii podobných pořadů, která ví o čem mluví. V komentářích jsem četl pár narážek, že to jsou jen mluvící kozy. V takovém případě jste viděli maximálně upoutávku na Re-play a hanba vám hodnotit. Závidět se nemá ;) ! Za mě je to jasné: 4,5 hv za pořad a jeho téma to hravě dotahuje na pátou. ()

driftm

Pro mě určitě lepší než game-page,ne že by byl špatný,ale když na gamepage dávají samé MMO RPG,strategie tak to fakt nemusim na re-play dávaj aspoň i to co se líbí mě(akce,simulátory,závodní) a jak tady někdo komentuje moderátory tak pokud se nepletu tak GP je už kurevsky dlouho a tak už maj praxi!Ale tyhle moderátoři na re-play jsou mi víc sympatičtí!A na GP moc ne a ještě k tomu odešel hlavní komentátor od GP tak si to přeberte prostě GP je už zastaralé,za chvilku zanikne,ale re-play je nový a přišel v pravou chvíly.Proto taky má největší sledovanost!Ale samozřejmě to má i svoje mouchy!-napříklat nějaké to PSP či 3DS co tam komentujou apod...pochybuju že to ještě někoho zajímá tyhle vykopávky! ()

andio

Mikoláš Tuček patřil a pořád patří mezi mé nejoblíbenější redaktory časopisu Score. Když jsem se dozvěděl, že bude dělat svůj vlastní "gejmpejdž", tak mne to doslova nadchlo. Bohužel pro mne běží v televizi v naprosto nesmyslnou dobu a tak se na něj stíhám kouknout jen málokdy. Vždy se však dobře pobavím. Seriál neobsahuje tolik rádoby vtipnejch vtipů, ve stylu házení masa na zeď a porovnávání se SMB (fakt, větší blbost jsem v televizi dlouho neviděl), jak tomu je právě s Game Page. Proto když nakonec porovnávám s ostatními herními seriály, musím ohodnotit 5, nic lepšího tu prostě není. A Alžběta je taky fajn, i když někdy píše až přehnaně moc sexisticky. 9/10 ()

KOZEL84

Borku bych klidně nechal pomoderovat mi na chvilku joystick,ale že někdy něco hrála ji neuvěřím ani za sto let.Stejně tak ten pablb.Bud' tak hodný do piči už a přestan' říkat EZIO!!!!V té hře to jméno vysloví tak milionkrát,tak to asi mluví za všechno!Aspon' ten týpek co komentuje videa je v pohodě. ()

• V roce 2016 vytvořili na serveru Startovač zakladatelé pořadu crowdfundingovou kampaň určenou na vybavení nového studia. Kampaň se dočkala velkého zájmu a bylo vybráno přes 1 milion korun. tato částka představuje 587 % z původního požadavku 200 tisíc korun. (Jantar2)
  • Dříve byl pořad vysílán na TV Public. Měl však jiné moderátory, a to například Honzu Modráka, dlouholetého šéfredaktora časopisu Score. Redaktorem – dříve šéfredaktorem - stejného herního časopisu byl pak i pozdější moderátor Mikoláš Tuček, vedoucí videoherní půjčovny Frag.cz. S časopisem Score je pak spjatá i Alžběta Trojanová. Ta přispívala nejen do něj, ale i do časopisu ABC. Od 5. února 2011 se pořad vysílá na Prima Cool. (TheNine)