V noci v dešti se loser Raymond (Patrick Huard) vrací domů z halloweenské oslavy se svou ožralou matkou. Ta vytáhne z přihrádky auta revolver a začne si s ním hrát, prostřelí střechu, pak se rozpláče a strčí si hlaveň do úst. Raymond ji revolver sebere, ale když po chvíli lítosti začne zase matka být agresivní, vystřelí a její mrtvolu pak hodí do příkopu. Smutný pak zavolá svou sestru Angelu (Julie LeBreton), druhořadou herečku, se kterou se 10 let neviděl, aby mu pomohla najít a ukrýt mrtvolu. Když ale tělo přivezou do značně zpustlého domku, ve kterém Raymond žije, zjistí, že je to někdo jiný. Takže začíná poměrně složité hledání problému a jeho řešení, zkomplikované přitroublým policajtem, dvěma drogovými dealery, Angeliným pocitem, že je pro všechny muže neodolatelná, mírně incestním vztahem obou sourozenců, a umělcem, přesvědčeným, že je druhý Leonardo. Quebecká dost černá krimi, mírně komediální. (Peabody)

sochoking

Tých pár vtipných hlášok, ktoré tam padli, mi nestačí na viac, ako dve hviezdičky. Toto bola ukrutne otravná nuda! ()