Kybernet (TV seriál)

Cybernet

Dokumentární

Velká Británie / USA, 1995, 20 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (9)

Jeden z prvých relácii o PC. Kybernet som si nemohol nechat ujsť a to sa muselo natáčať aj na VHS, keď som bol v škole.(25.3.2011)

Asi první seriózní pořad o rozkvětu počítačových her na světě. Každý měsíc mě bavilo sledovat několik nových review, žebříčky nejprodávanějších her, a nakonec v každém díle i speciální žebříček (nejlepší obludy, nejextravagantnější postavy, nejlepší zbraně...). Kybernet se svým charismatickým robotem a poznávací znělkou již navždy zůstane v mém srdci. Kam se hrabe GamePage, LEVEL TV a další - tohle je nostalgie!!!(3.2.2010)

Tento dokumentárny seriál pre deti a mládež, ale v podstate aj dospelých bola paráda. Musím priznať, že som ho mal naozaj rád a získal som tam zaujímavé informácie. Bol to taký predchodca rôznych dnešných relácií.(2.9.2012)

Moje dětství, moje mládí. Jinak pozor, jednalo se o britskou produkci.(12.3.2014)

http://www.youtube.com/watch?v=REGSnUIkzRc :))(13.3.2012)

Do háje jedný,to byl prostě nejlepší pořad o hrách a stále ho nic nepřekonalo.Jóó Supermax to byl kanál panečku.(20.4.2017)

Bez tejto relácie by som si nevedel predstaviť detstvo. To boli časy, keď som sa k hrám ešte len dostával a v každom dieli ma uchvacovali nové hry, novinky, recenzie. Bol to v jediný projekt tohto formátu na CZ/SK scéne, ktorý neskôr nakopol odbobné relácie (Game Page a neskôr Re-play a Indian). Skvelé a nadčasové podávanie informácii zo sveta PC a konzolových hier, ktoré sa ani do dnešnej doby výrazne nezmenilo.(7.10.2012)

Tohle mi chybí...Dost mě to bavilo a člověk získal takový všeobecný přehled:) Opravdu rád bych se na to podíval i dnes, myslím že to bylo opravdu zajímavě a poutavě udělaný. Na rozdíl od např. Game Page, který mě až tolik nezaujalo...Kybernet byl prostě úplně někde jinde.(13.6.2011)

Každý týden jsem netrpělivě čekal na další vydání.(10.11.2012)