Pesničky z Repete (TV pořad)

Diskotéka pre starších

Repete repete

Repete

Hudební / Soutěžní

Československo, 1986, 40 min

• kebom

Ono to za úspech vďačilo hlavne tomu, že to dávali v časoch mečiarizmu. Vtedy prakticky v telke nechodilo nič... Z relácií ešte možno "Zoznámte sa prosím" s M. Markovičom. Malo to istý nádych veľkosti (obrovská sála) i pompéznosti (orchester). Nikdy nezabudnem keď mali toľko korešpodenčných lístkov doručených do súťaže, že si museli zaobstarať dve obrovské osudia...(23.7.2010)

• Morganela

Neexistuje TV show, ktorá by dokázala Repete prekonať v návykovosti. Pretože ak ste raz počuli Robka Kazíka a jeho "Vzdialená", z hlavy to nedostanete. Vrele odporúčam na chatovačky. http://www.youtube.com/watch?v=Nesl5bb6iYc - Povinnosť vidieť, najultimátnejšia vypekávačka a moja srdcovka (hit SilvesterConu 2010).(2.1.2011)

Krajíčkovi sa podarilo vytvoriť kult, ku ktorému sa jeho mnohí nasledovníci (Skrúcaný, Máziková...) už nemali šancu priblížiť. A z dávno zabudnutých spevákov, ktorí si vo svojich bežných povolaniach už len občas spomenuli na svoju dávnu spevácku kariéru, vytvoril v tom čase hviezdy prvej veľkosti. A samozrejme, všetci sme to pozerali !!!!!!(8.7.2010)

• MM_Ramone

Pre mňa, priaznivca punkrockovej muziky, je hudobná relácia "Repete" niečo príšerné. Podradní, zostarlí speváci ako povedzme Eva Máziková, Zora Kolínska, Robo Kazík, Marcela Laiferová a mnohí ďaľší spievajú staré, nezáživné evergreeny. Do toho im hrá zmiešaný varietny orchester a vokály zaobstarávajú tri odporné harpie. Celé to uvádza nevtipný Ivan Krajíček. Radšej by som počúval dychovku ako toto. Odpad!(24.2.2010)

Znacka - REPETE - to je neprekonatelny zabavac a konferncier - IVAN KRAJICEK. Skoda, ze tak skoro odisiel do hudobno - kulturneho neba. Velmi dobre si spominam na ich vtipne scenky najme so ZOROU KOLINSKOU a dalsimi spevakmi, ktorych v 90. rokoch vytiahol naspet na hudobnu scenu. Spomeniem najme - KAZIKA, LAIFEROVU, GRUNA, VOLEJNICKOVU, WEITERA, MAZIKOVU, VASEKA, STASAKA, KOCIANOVU, KONARIKA, SZABOVU, TICHU, ONOVU, SVERCELOVU, OLLARYOVU a dalsich. Pametam si, ze v tychto rokoch ich brala najme starsia a stredna generacia a ich najme slovenske pesnicky zaplavovali a osviezovali nase slovenske kulturaky, radio a TV. Doplnam par ukazok - http://www.youtube.com/watch?v=2wbMs9MB3Gc&feature=relmfu a http://www.youtube.com/watch?v=0zSBhwXHRHA&feature=relmfu(29.7.2012)