Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Do té doby nepříliš úspěšné novinářce Augustě Nash (Claudette Colbert) se naskytne při její návštěvě Španělska jedinečná příležitost, jak se ve své profesi zviditelnit, a to za pomoci mírné lsti, kdy se vydává za manželku jednoho uvězněného a již na smrt odsouzeného amerického pilota. Skutečně se jí podaří tohoto pilota osvobodit a spolu s ním se vydává zpět do vlasti, kde se oba stávají národními hrdiny. Zde by se měly jejich cesty rozdělit, ovšem Tom Martin (Ray Milland) najde v Augustě zalíbení a nechce ji jen tak nechat odejít. Kariérou posedlá Augusta dlouho odolává, nakonec přeci jen podlehne jeho kouzlu. Když už jsou oba rozhodnuti vzdát se kariéry na úkor toho, že se stanou manžely, vstoupí do cesty válka a vše je náhle jinak. (Wiliem)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

Svadbos 

všechny recenze uživatele

Jasné herecké hviezdy robia scenár Billy Wildera a Charlesa Bracketta lepším, než je. Film bol natočený podľa príbehu Benjamina Glazera a Johna S. Toldyho, za ktorý získali Oscara. Snímok bol adaptovaný bol Jacquesom Therym. ()

Reklama

Wiliem 

všechny recenze uživatele

Vtipná, svěží a příjemně koukatelná romantická komedie dvojice, která k sobě opravdu pasuje, C.Colbert a R.Millanda. Příběh je zasazen do období krátce před vypuknutím druhé světové války. 70%. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama