Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Malý Filip přijíždí se svou starší sestrou Annou na prázdniny k babičce, dědečkovi a sestřenici Haně. Hana a Anna jsou nejlepší kamarádky a využívají každé chvíle, aby Filipovi zmizely. Filip se dlouho marně snaží zjistit, kam se schovávají. Nakonec objeví jejich skrýš na půdě staré kůlny a rozhodne se ji tajně prozkoumat. Jenže jediný způsob, jak se dostat do skrýše a ven, je po žebříku a ten Filip omylem shodí. Zůstane uvězněný nahoře ve skrýši. A dole mají všichni plno starostí, kam se Filip ztratil... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

triatlet 

všechny recenze uživatele

Pointa si zaslouží pochvalu. Ale těch pouhých předchozích třináct čtrnáct minut, to je nezáživné utrpení. Scénář: Barbora Lukešová. ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele

Asi první role tehdy šestiletého Martina Donutila. Filmeček působí jako cvičení studenta prvního ročníku FAMU, protože kromě vyprávění Jiřího Lábuse působí vše ostatní dost amatérsky. Naštěstí herci nemluvili. Nikdy více. Mimochodem, oficiální text distributora nejenže prozradí 98 % děje, ale lže. Žebřík odnesl dědeček, když šel česat hrušky. ()

Reklama

Reklama