Občan Havel - Kandidát, Dusno

Dokumentární

Česko, 2009, 112 min

Václav Havel
  • Alexis74

V podstatě uživatel Vikki má naprostou pravdu, všechny nás zneužili, aby si havlisti a jejich kamarádíčci mohli namastit kapsy a rozprodat celou republiku, dnes ryjete držkou v zemi. To Vám řekl K.Kryl a byla to svatá pravda, proto ho taky havlisti v čele s jejich prašivým rádoby umělcem nejdřív využili a jak začal říkat pravdu tak ho odstavili zase do pryč. Kdyby jsme věděli co z nás bude po 30 letech za otroky, že nebudeme moct poslat děti samotný před barák na pískoviště, aby jim tam nějaký rádoby demokratický cigán, buzerant nebo chudák feťák něco neudělal, tak jsme je všechny poslali do prdele i s občanem. Blbec jak se tam rád u těch keců poslouchá, ty jeho hry taky stojí za ho*no, kdo to vydrží skouknout měl by dostat metál. No hlavně že tu máme teď tu demokracii, válčíme v nějaké prd*li do které nám je úplný ho*no a každý cizinec, exulant nebo přistěhovalec tu má větší práva než čech, on tu pracuje za minimální mzdu pro západní otrokáře a češi nemají práci, tak s tím vším nám jděte do prd*le, hezky si to občan s kamarádíčkáma vymyslel, dostali nás všechny, špíny. A jak se říká dějiny píší vítězové a dnes dokonce i dělají takovéhle oslavné blbé dokumentární filmy.(28.10.2019)

• RomeroIsGod

Humanitární bombardér Václav a dvě hodiny jeho pseudointelektuálních keců. Ale že bychom se dozvěděli o předávání moci v 89´, o likvidaci zbrojního průmyslu, o Krylovi nebo nedej bože o Srbsku, to ani omylem. Prostě levičáckej alkoholovej vejlet na hrad, za nadšenýho tleskání šašků.(22.10.2014)

• Vikki

Občan, ,který je považován za vlastizrádce, který zahájil totální devastaci naší krásné země. Prodal nás jak děvky z nádražního pajzlu svým soukmenovcům. Pro západ bylo od totality osvobozené Československo velmi nebezpečné svou nezadlužeností, ekonomickou soběstačností ve všech odvětvích průmyslu(včetně zbrojního) a zemědělství , národním pokladem a dalšími komoditami plus miliardové dluhy okolních zemí našemu státu, Hrozilo, že desítky let krachující a věčně v krizích se potácející západ naše malá zemička ekonomicky převálcuje a stane se tzv."švýcarskem východní evropy" , to nemohly země západní evropy absolutně dovolit. Bylo naopak potřeba převálcovat a vyždímat a zotročit nás! ( a nepochybně i další státy bývalého východního bloku) K tomu bylo potřeba mít patřičného "člověka" na správném místě ! Stačilo k tomu využít euforií zblblý a nablblý český národ! Víc netřeba dodávat!! Díky tomu ........ a jeho soukmenovcům je z nás totálně vykradená a zadlužená země !!!(28.12.2014)

Občan Havel (ne)eticky skonal, když zaměnil vypůjčené od husitů a doplněné v duchu hippies heslo "Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí" oxymóronem "Humanitární bombardování".(25.10.2011)

Hodnocení u tohoto filmu nelze brát vážně, protože to tu zjevně ovládli chudáčci s chorobnou potřebou sdělit světu, jak je jejich nenávist / fascinace k Havlovi nekonečná. Těžko říct, jestli vůbec tuhle 4hodinovou verzi viděli. Zvlášť u těch nenávistníků, co se zmůžou v komentářích jen na 100x vyvrácené "humanitární bombardování", bych o tom dost pochyboval. Každopádně je to ale prvotřídní dokument, podle mého názoru ještě o něco lepší než původní 2hodinový film, protože umožňuje člověku nahlédnout na tehdejší události v plné šíři. - Pokud vás politika nezajímá, tak to neoceníte, ale to snad dá rozum... když vás nezajímá podmořské bádání, tak si přece taky nepustíte 4hodinový dokument o Cousteauovi.(25.12.2018)