Brožurkový fantom (TV film)

Komedie

Československo, 1987, 17 min

• vitekpe

Tahle podivnost ma dve poztiva. Krasnou mladou Zilu, a kratkou stopaz.(26.5.2014)

• D.Moore

K uzoufání nudní bakaláři, které nezachraňuje ani chvílemi sympaticky bezradná Veronika Žilková. Velice podobný snímek navíc vznikl před sedmi lety - jmenoval se "A máte nás, holky, v hrsti" a multifunkčního manžela, který svoji choť nepustí ani k plotně, v něm hrál Jiří Hrzán. Ale taky to nebyla žádná sláva.(2.4.2012)

• LadyPupu

Nemám slov...(21.10.2016)

• Petrus1

Nebylo by špatný mít doma takovýho chlapa (nabo spíš vola), kterej vaří, peče, šije, vyšívá, plete, vyrábí nábytek, maluje obraz,...(vše pěkně podle návodu) a ještě ho to baví. A nekouří, do hospody nechodí (kde by na to taky bral čas) a ještě je to inženýr ekonomie (no, co já znám inženýry-ekonomy, tak ti neumí zatlouct ani hřebík). Akorát jedno neumí, neumí odnosit a porodit děti. Což je ovšem věčná škoda! Protože být na světě muži, kteří umí vše a ještě rodí děti, měly by sme my, ženy, mnohem více času.Třeba na to, chodit do hospody :-)(8.4.2010)

Bakalářská povídka z produkce ČST Ostrava o tom jaký může být chlap vůl, když se tlačí do všeho co má návod nebo brožůrku. Scéna kdy L.Ondráček štrykuje svetr ve 3h v noci a navíc říká, že podle harmonogramu ho čeká ještě 10 řad je za vše říkající, ale na jedno shlédnutí se to dá v pohodě zvládnout.(13.4.2010)