Druhý svět

• Francie L'Autre monde (více)

Je léto na jihu Francie. Gaspard je šťastný dospívající mladík, který dělí svůj čas mezi své kamarády a svojí přítelkyni, Marion. Ale Gaspard potká Sam a jeho život se obrátí naruby. Sam je totiž fascinující mladá žena, která hledá ve virtuální hře „Black Hole“ partnera, který s ní bude chtít umřít. (oficiální text distributora)

Miagy

Film sa mi dosť páčil, vďaka príjemnej franzuskej prímorskej atmosfére, nádhernej huby a pomerne zaujímavej zápletke. PLUS:Symlatickí herci, prostredie, HUDBA, pointa, vcelku aj napätie, MINUS: trocha dlhá minutáž, ()

lobo87

Zaujímavý francúzsky počin. K filmu som sa dostal hlavne vďaka Louise Bourgoin, ktorá je veľmi príťažlivá herečka, čo predviedla aj v tomto filme. Zaujala hlavne atmosféra a príbeh. Nechýbalo veľa a dal by som o * naviac... 65% ()

Shim-my

Pronikáním tajemna do všednosti, postupnou přeměnou nevinné hry do boje o život a estetikou tajných spolků připomene Eyes Wide Shut, obrazností snad i Lynche, k tomu přináší přirozené herectví neokoukaných herců a "nezávislou" image evropského filmu. Ale i přes to, že film nepřestane do konce zajímat, jeho překvapivý zvrat není moc překvapivý a na konci mám pocit, že se toho vlastně moc nestalo, prezentované události nepřesáhnou rámec povedené letní historky a po skončení titulků se život hrdinů zase vrátí do starých kolejí. ()

madline24

V poslední době hodnotím filmy hlavně podle toho, za jak dlouho zapomenu, že jsem je viděla. Tenhle film není žádný zázrak, ale dokázal mě zaujmout a dost dlouho jsem o něm přemýšlela. Takže i za to tři hvězdy. ()