Kluk mojí holky

My Girlfriend's Boyfriend

Frajer mojej frajerky

Komedie / Romantický

USA, 2010, 81 min

Úvodní titulky mě navnadily na hravou, nezávisle se tvářící podívanou, která se bohužel už po několika minutách propadla do klasické romantické omáčky, sice příjemné, ale nenápadité. Jediným světlým okamžikem v průběhu filmu byly humorné scénky s T. Lenkem, zábavné a vtipné. Ale především, když jsem přežil ten naprosto průměrný průběh, byl jsem odměněn zde naprosto nečekaně promyšleným a silným rozuzlením, díky kterému beru tento snímek jako na ČSFD/IMDb silně podhodnocený, který by si zasloužil dotýkat se alespoň hranice 70%. Velká škoda, že se scenáře nechytl vyšší rozpočet, protože by si kvalitnější řemeslnou práci určitě zasloužil.(6.11.2014)

• shereen

Kdybych na tom byla v kine asi bych odesla. Na pocitaci jsem to proklikala a sestrihala na 15 minut a tak to slo snest. To "velke" tajemstvi bylo jedno z mych 2 typu ktere jsem odhalila po 5 minutach. Proste totalni nuda, opakovani tehoz po ste bez zavanu originality ci vtipu. Sentimentalni slizke zvaneni o ruzovem prdu. Jedine positivum je vceku sympaticky Ch. Gorham a prijemna hudba.(3.4.2011)

Líbila se mi zápletka, protože to, jak scénaristé vyřešili postavu Troye bylo vynikající ... navíc mám ráda Alyssu už od dob Čarodějek (jo,jo já vím, to jsem byla ještě dítě). Ta mínus jedna hvězdička je za to, že ten "strašný" problém, se kterým se nemohla Ethanovi svěřit, čekala jsem něco nápaditějšího. Ale bavila jsem se a v tomto vánočním čase mě chytne za srdce asi každá romantika.(26.12.2010)

Tak v tomhle filmu jsem se vážně ztratila. Koukala jsem na kvůli Alyssii Milano jelikož to je úžasná herečka. Ze začátku jsem to rovnou chtěla vypnou jelikož sem si říkala to neni film pro mě, ale pak mě to upoutalo a koukala jsem na to dál. Je to pěknej film ale fakt na konci sem se do toho tak zamotala že sem se na to musela kouknout ještě jednou. Ale tak dobrej film. =)(20.7.2013)

Celkom ma to upútalo ako sa Jesse hrala na čúzu, čo nevie čo chce. Pričom každý veľmi dobre videl, že keď videla majetok Troya, tak že bude chcieť jeho. Ale predsa ani Ethan, ktorý vedel na ňu hodiť psie oči a hral sa na mula pri svojich synovcoch a neteri, nemohol ostať ukrátený. Koniec dobrý, všetko dobre. Pohodová jednohubka na doobedie. Je to medzi 3 a 4, ale klasický pridám, lebo mam tu právomoc a sa mi chce.(8.3.2013)

• Tom Lenk