Kluk mojí holky

My Girlfriend's Boyfriend

Frajer mojej frajerky

Komedie / Romantický

USA, 2010, 81 min

Spíše podprůměrný romantický film, jenž má ale velmi dobré finální rozuzlení - tohle jsem opravdu nečekal, tleskám scénáristovi. Aneb takto může dopadnout komentář, když pointa přebije pramálo zábavný obsah a donutí mne přihodit nějakou tu hvězdičku navíc. 50%(7.4.2013)

"Jednou jsem randil s holkou, která se vrátila ke svýmu bývalýmu dík sms, která jí přišla při večeři.. Musela by ses hodně snažit, abys ji překonala !!" ;)(18.11.2014)

Jednoduchá oddychová romantická komedie, která má své drobné kouzlo v lacinosti a také to není úplně nesmyslné a tisíckrát viděné. Jsou tam i momenty, které nejsou totálně předvídatelné, ale hlavní problém je opravdu nicotný.(14.1.2011)

Skvělá oddychovka. ;)(6.1.2012)

Celkom ma to upútalo ako sa Jesse hrala na čúzu, čo nevie čo chce. Pričom každý veľmi dobre videl, že keď videla majetok Troya, tak že bude chcieť jeho. Ale predsa ani Ethan, ktorý vedel na ňu hodiť psie oči a hral sa na mula pri svojich synovcoch a neteri, nemohol ostať ukrátený. Koniec dobrý, všetko dobre. Pohodová jednohubka na doobedie. Je to medzi 3 a 4, ale klasický pridám, lebo mam tu právomoc a sa mi chce.(8.3.2013)