Kluk mojí holky

My Girlfriend's Boyfriend

Frajer mojej frajerky

Komedie / Romantický

USA, 2010, 81 min

Kým VIANOCE U TIFFANYHO má až tak nedostali, tu som bol milo prekvapený. Dokonca aj zo scenára. Dobré obsadenie, fajn humor (Jediná dobrá vec na Pomáde? Je lepšia ako Pomáda 2). Film sa pohráva s klišé a mne sa zdalo, že tvorcovia veľmi dobre vedia ako osvedčené ingrediencie namiešať s originálnym prístupom. (Na finálne "tajomstvo" nie je kladený priveľký dôraz.) Pre mňa veliké prekvapenie...(30.12.2014)

Úvodní titulky mě navnadily na hravou, nezávisle se tvářící podívanou, která se bohužel už po několika minutách propadla do klasické romantické omáčky, sice příjemné, ale nenápadité. Jediným světlým okamžikem v průběhu filmu byly humorné scénky s T. Lenkem, zábavné a vtipné. Ale především, když jsem přežil ten naprosto průměrný průběh, byl jsem odměněn zde naprosto nečekaně promyšleným a silným rozuzlením, díky kterému beru tento snímek jako na ČSFD/IMDb silně podhodnocený, který by si zasloužil dotýkat se alespoň hranice 70%. Velká škoda, že se scenáře nechytl vyšší rozpočet, protože by si kvalitnější řemeslnou práci určitě zasloužil.(6.11.2014)

Líbila se mi zápletka, protože to, jak scénaristé vyřešili postavu Troye bylo vynikající ... navíc mám ráda Alyssu už od dob Čarodějek (jo,jo já vím, to jsem byla ještě dítě). Ta mínus jedna hvězdička je za to, že ten "strašný" problém, se kterým se nemohla Ethanovi svěřit, čekala jsem něco nápaditějšího. Ale bavila jsem se a v tomto vánočním čase mě chytne za srdce asi každá romantika.(26.12.2010)

Nežná a nevinná romantika, ktorá tu už dlhšie chýbala. Bez akýchkoľvek prehnaných zápletiek alebo trápnych vedľajších postáv, ktoré majú nasilu podvihnúť kútiky úst. Jednoducho zo života. A aj keď som jednu záhadu rozlúštila hneď v prvom momente, druhá na mňa v závere celkom slušne zapôsobila. Príjemne strávených 80 minút. PS: Alyssa Milano bude vyzerať dobre aj vo vreci na zemiaky. 65%(21.12.2011)

Dost originální a velmi jemná romantická komedie. Líbila si mi právě svým vláčným příběhem a neagresivním podáním. Možná se to někomu může jevit jako nudné, nebo příliš odhadnutelné, ale já jsem se tolik zabývala hlavní pointou příběhu, že jsem zapomněla že je tu jedna věc která hlavní postavu Jesse trápí a se kterou se nemohla Ethanovi dlouho svěřit. Někteří uživatelé píšou že je to pitomost, že by neměla problém toto mu říct. Ale já si naopak umím velmi živě představit jaké to muselo být pro Jesse asi těžké, zvlášť po rozvodu. Konec mě naprosto překvapil, a velmi potěšil, protože jsem si říkala, že jinak nám to Jesse ukazuje jako nemorálního člověka. Nebyla to sice romantická komedie přímo k popukání, ale byli tam milá, úsměvná místa. Celkem povedené.(20.11.2011)