Relácia televízie Markíza. (oficiální text distributora)

GILLWANDER odpad!

Účelom bolo asi pozdvihnúť kleslú spoločnosť Slovenska, kde figurovali rôzne názory na chorobne strpčených, chudobných, sexuálne odlišných atď., a táto relácia mala ukázať celému Slovensku, že sú to bojovní ľudia a podobné škváry. No skôr ich prezentovali ako nádor v spoločnosti a priživovali sa na ich utrápených životoch. A tlačili tam nejaké emócie, z ktorých mi bolo na zvracanie. Fujtajb Markíza! 0% ()

Anderton

Keď sa v tom publicistickom odpade občas prehrabete, nájde sa občas aj niečo zaujímavé. Okrem šotov so celebritami nechápem ľudí, ktorí sú ochotní verejne rozprávať o svojom krutom osude pred kamerou. Nič tým nevyriešia a diváka to aj tak nezaujíma, ten má radšej tie celebrity. Na druhú stranu občas poteší niečo z vedy. Na pravidelné pozeranie to určite nie je. ()

tron odpad!

Hnus. Televízia Markíza raz za sto rokov vie urobiť program o „ťažkých životných osudoch“. Hádal by som sa, ale myslím si, že taký Vilo Rozboril v „Modrom z neba“ (hoci nie som žiadnym extra fanúšikom relácie ani moderátora), to zvládol nonšalantne. Naopak, „Reflex“ má oveľa bližšie k verejnoprávnej "Pošte pre teba". V každej časti sa nachádza viacero reportáží, z nich mnohé sú o „smutných ľudských životoch“ (smrteľné choroby, zlé sociálne podmienky). Relácii chýba úroveň, má primitívnych moderátorov (odporný mím a nejaká baba, ktorej meno našťastie nepoznám) a STÁLE siaha po zjednodušovaní a citovom vydieraní. ()

SarumanKo odpad!

Paľo Bruchala, z ktorého modrých očí empatia priam strieka, sa ma každodenne snaží rozplakať a za to ho, bez servítky pred papuľou, nenávidím. A ani fakt, že ma omnoho častejšie rozosmeje nie je poľahčujúcou okolnosťou. Takže čo máme na programe dnes? Dieťa s rakovinou, ktoré oplakáva celá obec, potom sonda do duší obetí povodní, človek postrádajúci končatiny, ktorý sa dokáže plnohodnotne začleniť do spoločnosti a záverom niečo "zábavnejšie", nejaká vypatlaná celebritka si kúpila nový, väčší, luxusnejší dom a určite nám k reportáži pribalí aj vtipný zážitok pri sťahovaní alebo rozjuchané šteniatka, ktoré sa chvalabohu narodili zdravé. Človek musí byť asketik, aby toto aspoň raz dopozeral. (0%) ()

helrohir odpad!

Ďalší z odpadov, ktoré nám v pravidelných intervaloch predostierajú naše komerčné televízie. "Najlepšie" na tom bolo asi to, že v jednej chvíli išiel príbeh o postihnutom dietati a ťažkostiach s jeho výchovou a následná reportáž bola o psovi nejakej celebrity....proste je to odpad bez štipky sebareflexie. A ešte musím dodať, že primitívnejšieho moderátora ako je Bruchala som snáď ani nevidel. ()

• V diele, keď natáčali život v bratislavskom Pentagóne, štábu na aute rozbili bočné okno a ukradli 5 eur. (Zdroj: markiza.sk) (pukjus)