Cougars, Inc.

Sean Valla

Scénografie:

Maya Sigel
  • Allien.9

Tohle téma už je asi vážně mrtvé. Originalita? Na nule.(10.5.2010)

• phoebess

Během sledování se mi do mysli stále více kradlo: "pomooooc, co sem komu udělala". Nuda nad nudu, a to sem si říkala, že vydržím hodně...(13.5.2011)

• LihO

Príbeh mal potenciál, no tvorcovia ho úspešne zničili. Ako? Podľa toho čo som videl, tak nejak takto: Najskôr sa rozhodli, že z jasnej drámy spravia komédiu. Potom si na ulici odchytili bezdomovca a dohodli sa s ním, že mu kúpia hot-dog ak im napíše scenár. Následne zozbierali náhodných známych hercov a napasovali ich do filmu tak, aby čo najmenej odrážali charaktery postáv. A keď to mali hotové, tak si zmysleli, že to zostrihajú do 20tich 4minútových nezmyselných celkov, ktoré podajú divákom vo forme "odpovedí" na hlúpe otázky... uznávam ich, na niečo také treba talent, fakt klobúk dole ^^(30.7.2011)

• drake31

Komédia ? Dráma ? Povedal by som že je to film o ničom s prímesou fantasy. Samík si spolu s partiou nesympatických indivíduí "založí" eskortnú službu (či čo to bolo) a obšťastňuje staršie dámy ktorým je zjavne jedno s kým/kde/a ako ale je hlavné pre nich že konečne si môžu užiť s niečim mladším. Dalo sa to síce pozerať, ale že by ma to niečim zaujalo tak to teda nie.(29.5.2011)

• sigf07

Denise Richardsová evidentně udělá vše proto, aby se na ni nezapomnělo, o čemž ostatně svědčí už její show „Trable Denise Richards“. Rozhodnutí natočit lechtivou komedii bych přesto řadil mezi její lepší nápady, nebýt toho, že je film navzdory zvolenému tématu až odporně puritánský, čímž si sám podráží nohy.(6.2.2012)