poster

Binární bedna (studentský film)

Krátkometrážní / Animovaný

Česko, 2010, 5 min

Režie:

Tomáš Kotlant

Scénář:

Tomáš Kotlant

Kamera:

Tomáš Kotlant

Hrají:

Josef Prokeš

Střih:

Tomáš Kotlant
(další profese)

Komentáře uživatelů k studentskému filmu (9)

 • ewi
  *****

  Skvely film, ktery "nema vyznam" pro nematematiky (viz komentar uz.noby), avsak lide znali se kralovsky pobavi:)(25.11.2011)

 • Kordus
  ****

  Bizarni, ale zabavne.(13.8.2010)

 • Tom_Lachtan
  ****

  Klatě, nevím, zda zvolit zbabělé tři hvězdičky, nebo se zcela oprostím od poněkud nedodělaného a amatérského vizuálu a animace (pevně věřím, že kolonka studentský je tu spíš pro efekt a v jádru pudla se jedná o amatérskou práci) a prostě podlehnu výbornému vtipu, kterým oplývá říkanka binární a to říkám jako člověk, pro kterého je matematika příjemná asi stejně jako návštěva zubaře trpícím alzheimerem a majícím protetické ruce z červivého dřeva. Z višně.(11.2.2014)

 • Vančura
  ***

  Ale jo.(7.9.2012)

 • Rosana
  *****

  Pěkně animovaný film pro matematiky a IŤáky, hlavně se ale nesnaže přepočítat nuly a jedničky z básničky :)(7.5.2011)

 • *Elfík*
  ****

  Škoda, že nejsem znalý matematik, jak už tu mnozí naznačili. To by totiž měla bedna pro mě zcela odlišný význam. Takže říkám škoda. Animace krásná, moc pěkné barvičky, vážně, na ty já si potrpím. Zajímalo by mě, zdalipak byl kosák na provázku. Asi ano, potom by zřejmě nelítal, ne?Mám jen jednu výtku. Obraz byl rozostřený, ale myslím si, že byla chyba v přehrávači či v mých očích. Koneckonců, stmívá se, jsem unavená a tak všelijak podobně.... Na závěr říkám potřetí, škoda, že nejsem matematik. Poprvé v životě je mi to líto...!(25.3.2012)

 • noby
  *

  Povedená, lehce surrealistická animace, doprovázená podivnou básní, vcelku beze smyslu prošpikovanou výrazy z informatiky.(29.5.2010)

 • TomasKotlant

  Celý film na https://www.youtube.com/watch?v=BDFLokyMeI0(22.2.2015)

 • Palisander
  ***

  Nonsensová básnička s príjemne insitnou animáciou, ale vtipy, ktoré tam pravdepodobne sú, alebo možno nie sú... Alebo sú na tom CD-čku? Ale úvodné titulky sú vymyslené pekne :-). // Po vysvetlení pointy (vcelku jednoduchom) som zistil, že je to príbeh zo života. Pridávam hviezdičku!(15.2.2013)