poster

Smrt a kremace

 • USA

  Death and Cremation

Thriller

USA, 2010, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  odpad!

  Wow! Fakt parádní výstavní shit. Zmar a nuda. Další super trapnej a uhozenej vrah. Dourif zklamal na celý čáře. Sádelnatý neherec Baldwin pak dojem dojebe definitivně. No a režisér tohoto skvostu právě dotočil nový film se Seagalem a Vinniem Jonesem. jestli bude vypadat jako toto, tak nám buď bůh milostiv.0%(27.4.2014)

 • uodevr
  odpad!

  Divné, divné, divné. 80% filmu tvoří naprosto zbytečné, prázdné a nicneříkající scény, od absolutně nesmyslných sloumou záběrů (jako třeba dívka nasávající z fontánky...jeden by nevěřil, jak to přidá na dramatičnosti, když to člověk vidí zpomaleně!) přes každou scénu toho hezounkýho ulízlýho detektíva (ten byl fakt božksej...obzvlášť to jeho top proféšinól vyšetřování ve škole považuju za vrchol trapnosti a to nejhlubší dno absurdity, jaké může film dosáhnout...i v takhle špatném filmu celej tenhle charakter působí jako pěst mězi oči, to se fakt musí vidět) až po skoro každý dialog mezi ústřední dvojicí. Scénář zřejmě soudruzi tvůrci nechali na starost jejich cvičené ondatře, páč to fakt nemá ani hlavu, ani patu, všechny postavy jsou dvourozměrný jak první díl Larryho, ta ufňukaná emo verze Petera Pana je od začátku akorát tak na přesdržku (přitom jako postava taková by měla potenciálu až na půdu, ale Sumpter je vskutku šitózní herec), Stanleyho potenciál je rovněž pohřben neméně hnůjivým Dourifem (který za ten odpudivý psycho feeling může vděčit maximálně tak maskérům, protože jinak by mu to jeho neadekvátní koulení očí a ta jeho rádoby mysteriózní temná děsivá mluva moc nepomohla), o zbytku postav ani nemá cenu nic psát, páč jejich jediný účel je zřejmě ukázat se kameře a následně buď nadobro zmizet, nebo se nechat zabít...Tohle je holt děsnej trus. Říkal jsem si, že budu hodnej a tu jednu hvězdu dám aspoň za ten vhodně linutej soundtrack a za námět, který je sám o sobě bomba. Ale ne, nebudu hodnej na flákotu videa, ve které nefunguje absolutně zhola nic. Ruce pryč!(4.8.2011)

 • freddy
  ****

  Na každého jednou dojde. Ale slovíčko "jednou" je tak neurčité, a tak si jeden podivný samotářský majitel krematoria řekne, proč by měly dotyčné osoby, které nerespektují nic a nikoho tak dlouho čekat. Zkrátka se řídí úslovím "co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek". A tak se stane, že pohřešovaných v jednom malém městečku začne přibývat. A paralelně s tímto příběhem sledujeme příběh druhý, v jehož popředí je teenager Jarod, který je ve škole šikanován a kterého osud zavane právě do krematoria tohoto podivína. A divákovi musí být jasné, že ti dva budou mít společného více než jen společné zaměstnání. Tenhle thriller mě dokázal maximálně zaujmout, užíval jsem si ho a bavilo mě sledovat, jak někdo bere spravedlnost do vlastních rukou a obětem stručně a jasně dá najevo, co si o jejich chování myslí. Předpokládám, že se najde jen málo diváků, kteří ústřední dvojici nebudou fandit, protože oni nevraždí bezdůvodně a hlavně, jsou to oba ohromní sympaťáci. Jsem rád, že jsem si našel trochu času a strávil páteční noc s tímhle filmem, protože to opravdu stálo za to. Jen mi přijde zvláštní, že skoro v každém filmu na téma šikana jsou šikanováni sympatičtí hoši a dívky, kteří rozhodně nepatří mezi vzhledově neatraktivní teenagery. Asi to je tím, že méně atraktivním teenagerům by zřejmě divák nefandil, ale každopádně je to zvláštní fenomén. Tím jsem ale odbočil od tématu, film mě zaujal a bylo mi horzně líto, že už končí, zkrátka byl to fajn film, a proto mu uděluji čtyři hvězdy.(29.4.2012)

 • ricci.s
  ***

  Celkom príjemné prekvapenie, trochu mi to pripomínalo Nadaného žiaka. Dedko vraždí nemravných teenagerov z morálnych dôvodov, šikanovaný študent predovšetkým z pomsty, ale obom to celkom pekne sluší. Film stojí predovšetkým na zaujímavom príbehu a sympatických hercoch, od prvých minút sa mu podarilo vtiahnuť ma do deja. Aj vraždy boli nápadité, a niektoré dokonca brutálne, takže sa mi to nemohlo nepáčiť.(18.7.2011)

 • Ruffian1
  odpad!

  Zajímavý thriller, Skvělé obsazení Jereda (Jeremy Sumpter) zbožnuji filmy sním a tento ač úplně k jeho stylu nestandardní zahraný také jak jinak než výborně. Jsou tam i krvavé zcény a Stenovi bych hned věřila že je sériový vrah... Škoda jen že film není nadabovaný do češtiny... :( Já ho viděla jen namluvenej polsky a to nejdřív anglicky a pak přezto polština... Takže jsem rozuměla každý pátý slovo ale něco jsem doslyšela anglicky :D(24.6.2012)