Reklama

Reklama

Alarm

všechny plakáty
Krátkometrážní / Animovaný
Jižní Korea, 2009, 9 min

Obsahy(1)

Krátká, němá animace ukazující vstávání pomocí několika budíků. A dá se říct, že ani těch několik budíků, bůhví jak hlasitých, nepomůže. (Sneaky)

Recenze (36)

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Animace je povedená, to jo. Nápad to taky má, ale bohužel ne až tak dobrý, aby bavil celých 10 minut. Kdyby to bylo o polovinu kratší, byla by to větší zábava. Ke konci mi navíc to cinkání budíku už lezlo hodně na nervy, stejně jako tomu klukovi. Proto jsem začala toužit po jediném... aby to už skončilo. A tak to asi myšlený nebylo. Nebo jo? ()

Hrabka 

všechny recenze uživatele

Začátek je sice fajn, ale postupně mi to přišlo až moc zdlouhavé a to se jedná o kraťas, takže je někde asi chyba. Ten budík lezl po Xtém zazvonění na nervy i mně. Moc vtipné to sice není, ale viděl jsem to v naprosto famózní animaci, kterou musím ocenit. A taky mi to docela připomnělo mě při časném ranním vstávání. ()

Reklama

blackrain 

všechny recenze uživatele

S budíkem si na mě nikdo nepříjde. Bez problému dokážu vstávat bez popužití tohoto mučícího nástroje, ale jenom přes týden. S postavičkou spáče si animátoři teda moc nepohráli, což bylo docela škoda, protože přostředí okolo něj bylo bezchybné. Zbytečně natahované. K vytvoření pointy není zapotřebí zrovna takové martirium. ()

Jezinka.Jezinka 

všechny recenze uživatele

Jak já nenávidím rána, zvuk budíku, když mě tahá z postele, vstávání a taky tedy zvonění budíku ráno, a taky rána samotná, když musím vstávat, jo a vstávání. A zvonění budíku ráno. A taky vstávání nemám ráda. Nezapomněla jsem na něco? Hodnotím tak, jak musí hodnotit každý empatický jedinec, který to má ráno stejné jako animovaný hrdina. Varování - ráno jsem opravdu nebezpečná a to nejen budíkům. ()

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

V některých pasážích to snad skoro každému musí připomínat sebe sama po ránu. Osobně já mívám jen tři budíky. Ale musím uznat, že se jedná o povedený snímek, který vyústí v něco, co jsem teda, alespoň já, nečekala. Každopádně odprásknout budík pistolí na konci ...tomu se říká povedený závěr. Jediné, co mě na snímku naprosto otravovalo, možná kromě jeho zbytečné délky, stačilo by 5 minut, byl furt dokola ten zvuk budíku, který rve uši. Možno najít zde: http://www.youtube.com/watch?v=Lc-vINJmhNk ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama