Alarm

Krátkometrážní / Animovaný
Jižní Korea, 2009, 9 min

Krátká, němá animace ukazující vstávání pomocí několika budíků. A dá se říct, že ani těch několik budíků, bůhví jak hlasitých, nepomůže. (Sneaky)

NeosinneR

Bože, ako moc som trpel tých 9 minút vždy keď zazvonil nejaký budík. Totálne deprimujúce. Hlavne, že celé tieto prázdniny žijem rovnakým štýlom, akurát sa mi ho darí úspešne po prvom zazvonení umlčat. ()

Stružák

Graficky docela fajn, ale jinak je to námět o ničem, beze vtipu, bez pořádný pointy... Tohle snad nešlo udělat nudnějc. ()

MickeyStuma

Typické ráno jaké známe všichni. Budík zvoní, nám se stávat nechce a tak ho každou minutou nenávidíme čím dál tím více. Nastane bitva mezi realitou a vlastními myšlenky. Ve snu vypukne válka mezi námi a budíky. A o tom vypráví tato kratičká 3D animovaná povídka, která se do onoho ranního problému naprosto strefila. Plynulá animace, přesné vyobrazení prostředí bytu a zařízení a k tomu lehký pro tuto situaci typický humor vyvolávající pocit reálnosti každodenního rána. Až na to zakončení, které je však v souladu pro asijské komiksy a vlastně i jistou pointou. Artová povídka zachycuje dění, ve kterém se mnozí poznáme. ()

forkys

By člověk nevěřil, jak může 9ti minutovej snímek tak podráždit člověka a zároveň tak znudit.. Doporučuju koukat bez zvuku! ()

Paja.93

Vůbec nechápu jak někdo může mít víc jak 2 budíky nastavené a ještě k tomu v 7 ráno! Žít s takovým člověkem, tak dostane ráno takovou herdu, že by byl probuzenej raz dva. Potom už byl zvuk budíku opravdu otravný, kdo jen tak sedí a přemýšlí nad svým životem, když mu zvoní budík? Je to ten nejotravnější zvuk, takže ho vypnu za setinu sekundy ne?! ()

Sadova302b50

Stopáž bych okleštila aspoň o tři minuty, na druhou stranu měl snímek docela zajímavě animované prostředí (na hlavním aktérovi se naproti tomu příliš nevyřádili). 55% ()

Dieman

Pro diváka vyžaduje pevné nervy protože slyšet tolikrát budík je dosti o příčetnost. :-D Nápad dobrý, místama i vtipné. Takové dílko, které ukazuje dovednosti animátorů. tak akorát si pustit něco k obědu. ()