poster

Sutures

Horor / Thriller

USA, 2009, 83 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Přátelé, výlet…. a vrahové, kteří obchodují s lidskými orgány. Pokus o horror. Opět hrůzné amatérské výkony a především chaotický a stupidní konec. Film jsem musel sledovat na 3 x s delšími přestávkami. Na to se prostě nedalo koukat! 10% OBSAH: Skupina přátel se setkává po letech při společeném výletě za městem. Během cesty však narazí na vraha a zároveň chirurga Alexandra Tatuma, který obchoduje s lidskými orgány. Boj o život začíná...(19.9.2010)

 • kaylin
  ***

  Americký snímek „Sutures“ mě docela mile překvapil. Není to vyloženě skvěle odvedená práce, ale je to práce odvedená dost dobře. Příběh vyloženě nenudí, vlastně mě docela bavil, a to i s tím finálním odhalením, na které se zde hraje až trochu moc. Není zde zbytečně moc krve, je zde snaha směřovat všechno do příběhu, což oceňuji. Snímek jen v konečném důsledku není moc děsivý.(23.5.2019)

 • U.Tarare
  ***

  Na to jak se film nejprve tváří naivně, tak konec mile překvapil. Každopádně žádnou originalitu nečekejte, zkrátka skupinka šestli lidí jede na výlet a postupně se ztrácí. Příčinou je borec vypadající jak indián v kožený bundě a obchod s lidskými orgány.(16.8.2010)

 • joullinar
  odpad!

  absurdný horor poslednej cenovej...katastrofálne herecké výkony, príbeh...proste všetko...(17.3.2011)