Farmář hledá ženu SK

Režie:

Rado Štefanov

Účinkují:

Aneta Parišková (moderátor)

Podaří se osamělým slovenským farmářům prostřednictvím další řady oblíbené a ve slovenském vydání i peprnější seznamovací show najít životní partnerku? Vyberou si mezi různě starými protějšky tu pravou? Uvidíte ve slovenské reality show. (TV Prima)

9alena9

Hodnotím hlavne komentáre k šou, ktoré sú geniálne, vďaka nim sa smejem až ma bolí brucho od začiatku až do konca. Tvorca komentárov by si zaslúžil Nobelovu cenu.Aj Markíza sa snaží v podobných šou o niečo také, ale je to iba chabá napodobenina. ()

oreF

Uz viem preco sa nic na Slovensku nedochova a nedopestuje. Nakolko mame asi len takychto farmarov, ako je v daje tv show tak to inak ani dopadnut nemoze 1 z 5 Dalsia katastrova ()

migl odpad!

Z totálnej nudy som zhliadol jeden diel(inak sa tomuto tipu "zábavy" z princípu vyhýbam),a musím povedať že ODPAD! je slabé priprovnanie,ŽUMPA! by tejto debilityšou viac "sedela". Doteraz som si naivne myslel,že "účinkujúci" za príslušný honorár debilitu viacmenej len predstierajú(aby bola sranda),ale opak je pravdou...IQ padajúceho lístia ()

diablo26 odpad!

Keby to predabovali do angličtiny a pustili to do vysielania niekde v amerike, tak zajtra na slovensko zhodia atomovú bombu :) ()

JNDean

Je neuvěřitelné kolik individuií se na Slovensku najde, ale jelikož mám slabost pro trapné situace a faux - pas, tak tomu odpad nedám. ()

neni_o_com odpad!

Jedine, na co mozem mysliet, ked vidim v televizii Farmu, Mama ozen ma, Farmar hlada zenu etc je, ze na vybalancovanie by mali vysielat program s nazvom Slovensko hlada dostojnost. Reality-"show" tohto razenia su absolutnou hanbou ako slovenskej produkcie, tak aj divakov, ktori dopyt po nich vytvaraju. Chapem, ze je pre mnohych upokojujuce a povznasajuce, ked sa mozu uistit, ze "tam vonku" existuju ludia o niekolko tried jednoduchsi ale ludia.. preboha.. vazne chceme, aby televiznemu programu dominovali relacie, kde sa dokumentuje primitivizmus druhych ludi? ()

Carne.Silver

I když, co se týče filmové kvality, je tohle opravdu odpad. Musím dát tyto hvězdičky, protože co jsem viděla TADY, jsem neviděla ještě nikde. Slít, se jako švestky na prvním seznamování, cpát si jazyky do všech volných úst, plahočit se a motat se po zemi, ztratit orientaci chodit...to se může stát jen tady u Slovenského farmáře, tady mám pocit, že na takové adepty s velkým A museli dělat speciální výběrové řízení, jinak to snad ani není možné. ()

Bodega_Bay

Těžko to hodnotit. Je to rozhodně lepší, než česká verze, protože slovenští sousedé hned odhadli, že něčeho takového se může zúčastnit jen idioti nebo nevyléčitelně naivní, životem zklamané ženy s fatálně zastřeným úsudkem. Inu tvůrci toho využili a pořad obšťastnili přítomností komentátora Mišo Hudáka, který čte literární skvosty Barbory Vallové. Nová série je bohužel o tyto dva elementy ochuzená a taky to podle toho vypadá. Nuda, 500 odstínů šedi, sem tam fór. První 3 série nepřekonatelný trénink bránice. ()

Nick321 odpad!

Párkrát jsem v TV na tuto slovenskou verzi Farmář hledá ženu narazil v nočních hodinách. Bylo mi opravdu trapně za všechny zúčastněné. Důležitý poznatek - proč v těchto pořadech komentátor vše vysvětluje jak pro mentálně postižené, místo toho, aby dal více prostoru na mluvení samotným účastníkům? Nepředpokládá, že to diváci chápou sami? ()

Pukancek odpad!

Najidealnejsi sposob ako strapnit seba aj cele Slovensko je prihlasit sa do tejto sutaze. Priznavam , ze som sa aj zasmiala.....ale s myslienkou, ako moze byt niekto tak trapny.... To uz ludia urobia hocico pre to, aby boli v TV?? Skoda penazi a skoda casu. ODPAD! ()

dentalux

Výborný psychický relax pre ťažko duševne pracujúcich ľudí. Vybrané skvosty slovenského národa a ich sebaprezentovanie spojené s humornými situáciami, intrigami, vulgarizmami a hlavne naplnené poriadnym „sedliackym rozumom“ s asistenciou metly ľudstva alkoholu robí z tohto formátu prudké antidepresívum. Ďakujeme:-). ()

Hormy

ľudská k*k*tnosť nepozná hraníc :D:D:D na ničom inom sa nepobavíte viacej :D Pištove hlášky BEST! :D ()

insky odpad!

televizia JOJ si robí z diváka kozy a dať takýto program na sobotný večer do hlavného vysielaceho času, to je naozaj moc a podúroveň. ODPAD! ()

RISOvonVODKA odpad!

Tak. Dnes v noci sa u kamarátov chľastalo a v rámci srandy ma prinútili pozerať tento skvost slovenskej televíznej scény. Sedel som tam na triezvo, v mukách a slzou v oku. Moje IQ kleslo o zhruba 25 percent. Moja gramatika sa zhoršila minimálne po k**** a moja slovná zásoba sa oné... hmm. Nepozerajte to! ()