Humanitární skupinka zdravotníků je na své zpáteční cestě z bývalé Jugoslávie unesena a uvězněna neznámými cizinci. Od této chvíle zdravotní sestra Carol a její dva kolegové mohou jen s hrůzou přemýšlet o tom, co s nimi únosci plánují... (PetriK12)

Allein4

Francouzi nemají rádi Jugoslávii. Protože ti, když už natočí nějaký (slušný) horor, tak je to právě na balkáně... A teď do toho pro jistotu zamíchali značnou čskou stopu. A samotný film? Zoé Félix by šla, ani ostatní nezklamali po herecké stránce...a po té dějové z toho nedostali, co se dostat dalo, ale jako podívaná bych to nenazval ztrátou času. 60 % ()

Pattrick

Klasika nad klasiky nejprůměrnější, nijak nepřekvapí, ale ani nenudí a musím říct, že konec se opravdu vyvedl a Franěk si to slabě dává .. ()

dveel

Tak za mě 4*. Mě se tenhle kousek moc líbil. Radši kouknu na to, co je "reálnějšího", než-li na létající průsvitné cosi, u kterého je absence příběhu, což se snaží dohnat nesmyslnými lakačkami. Tady je příběh, napětí a to je to, co se mi líbí. ()

Kaylar

Inu, východní a jihovýchodní Evropa je pro filmaře vděčné pole působnosti - nikdy nevíte, co se zde může stát... jací lidé zde žijí... a jaký svérázný mají způsob obživy. Což si na vlastní kůži vyzkoušeli tři zdravotníci, kteří po skončení své mise v bývalé Jugoslávii bohužel zahnou na špatnou silnici a stanou se oběťmi skupinky individuí s poněkud pochybným postojem k lidským právům. Námět zajímavý, ale zpracování průměrné - hodnotím také jako průměr, jelikož už jsem viděla lepší kousky a film by snesl víc krve. ()