Malá farma (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2010, 26 min

Igor Chaun

V dnešní době, kdy se lidé ve všem možném snaží být ekologičtí ve všech směrech (ale zároveň je to "in" a ne vždy úplně tak pravda a jen hra na ekologii - tím ale nechci pořad nějak urážet), je toto neobvyklý pořad a napůl reality show, která není špatná. Je jasné, že uživatele, kteří ani trochu neberou ohled na životní prostředí kolem sebe, dají odpad nebo jednu hvězdičku.. Pořád lepší než sledovat například Rady ptáka Loskutáka(23.2.2011)

• Radek99

Se znalostí pozadí celého tohoto ,,projektu" naší ,,veřejnoprávní" televize nelze hodnotit jinak. Pan Berka se má... Zákulisí Malé farmy je nejlépe si vygooglovat, bylo o něm napsáno mnohé. Boží mlýny naštěstí ale trochu zaklapaly, protože tato ,,reality show" je nekoukatelná...její mediální dopad je tedy minimální...(6.1.2011)

Viděla jsem všechny díly, na farmě je po dvou letech nová dvojice, která do pořadu vnesla novou energii a pořad se tím pádem stal ještě víc příjemnější a koukatelnějším než byl. Podle mě všichni co tomu dávají odpad nebo velmi nízké hodnocení se nechávají strhnout davem. Podívat se na jeden díl s tím, že tomu přeci nemůžou dát víc jak 2* jak by to vypadalo, je opravdu trapný. Jasně, že to není mistrovský dílo ani inteligentní talkshow, ale velmi příjemná oddychovka, u které člověk může vypnout a podívat se, jak se žije na farmě v Kuklově.(23.9.2012)

• lillien

Igor potřebuje někde vyšounit prachy, aby pak mohl duchovně růst a sdílet na jůtůbu se svými druhy Boha, potud docela chápu, že se k tomu upsal. Ovšem něco tak strašně nudného může vysílat opravdu jen veřejnoprávní televize, na tohle se kouká pravidelně kdo? Igore, to už v každém okresním důchoďáku najdeš zajímavější materiál. Už i ten Farmář hledá ženu na Primě byla větší zábava, i s tou mrvou. Achjo, já to prostě odhlásim tu televizi, fakt to odhlásim..(2.6.2013)

• MM_Ramone

Tento projekt Českej Televízie poskytuje alternatívu ku dnešnému hektickému, uponáhľanému, konzumnému spôsobu života. Ukazuje, že sa dá žiť aj kľudnejšie, harmonickejšie a zdravšie. Stačí vypadnúť z mesta, nezaťažovať sa kariérou, nezhŕňať majetok, ale radšej odísť na vidiek a snažiť sa vyžiť z vlastných zdrojov. Touto cestou sa vybral pár mladých ľudí z Prahy. Veronika a Honza sa pokúšajú, za prítomnosti kamier, vybudovať svoju vlastnú, dobre fungujúcu "Malú farmu". Držím im palce a tak trocha aj závidím. **(23.2.2012)

• - Jan Macků a Veronika Olivová byli pro hlavní roli v reality show vybráni v dubnu 2010 ze 42 uchazečů. (Elwanelyn)