D2: Vlakem až na konec světa

• angličtina D2: Train to the End of the World

Celovečerní film D2: Vlakem až na konec světa je o partě čtyř lidí, kteří vlakem projedou z Ostravy až do Vladivostoku. Tato train movie režiséra Petra Babince vede po nejdelší železniční trati na světě a hlavní dopravní tepně Ruska. Transsibiřská magistrála se ve filmu stává výletní destinací party čtyř lidí, která zde společně stráví jedenáct dní. Trasa Ostrava – Varšava – Moskva – Vladivostok nabízí nekonečné koleje, nekonečnou cestu, ale také nejedno překvapivě ukončené přátelství. D2: Vlakem až na konec světa je dech-beroucí train movie, kde na konečné končí úplně všechno. 11 dní ve vlaku, 11 tisíc km cizí krajiny, 4 lidské osudy, 2 zastávky a 1 cílová stanice s neočekávaným tragickým zvratem. (Cinemart)

BarGoldstein odpad!

Je lepší někde v polorozpadlý barabizně zírat do latríny. Ještě do toho pouštět Zrní, to je fakt na doživotí na Ďábelských ostrovech. ()

M+M

No přiznám se, že jsem se koukal kvůli Petře Hřebíčkové a i díky ní jsem to shlédl do konce. Smekám za její výkon. Prostě sexy holka i po čtyřicítce. Ve své roli na zabití i k sežrání. Až ten konec mi dal facku... ()

ezop1012

Nezačalo to celkom zle, ale chýbal tomu výrazne lepší scenár a nie len scenár, réžia je veľmi slabá, film pôsobí ako, keby ho točili amatéri alebo nejakí fanúšikovia nejakého filmu, seriálu... ()

HickeyEarl odpad!

Totální srajda, nuda a utrpení. Přičemž největší vzrušení zažijete, když se tupá slípka rozčiluje, že si nebude mít frndu na hajzlíku ve vagónu. Obětoval jsem tomu zbytečně 15 minut života a ostatním doporučuji to nedělat. ()

Thaarm

Nie vždy sa podarí, že mi film vyčarí spontánny úsmev na tvári. V tomto sa to podarilo pri kúpe vodky o 11-ej ráno a následnej scéne popíjania k pečivu. Taký momentík slobody. ()

Karel321 odpad!

Krásná Petra Hřebíčková tuhle debilní sračku nezachrání. Je to naprostý odpad. Když budete točit na mobil cestu do samoobsluhy a zpět, budete mít mnohem zajímavější road movie. ()

rostsoft odpad!

Film o úplném hovně, od začátku až dokonce nuda jako prase, a závěr byl nejlepší, na závěr nás zase čeká úplné hovno. Já idiot, jsem se zapomněl podívat na hodnocení a rovnou jsem se podíval na film. Bože, co to bylo za nebetyčnou blbost. Takový film by v žádném případě neměl vznikat ani jako studentský, ani jako alternativní. Proč nudit diváka něčím takto strašně špatným. Pane Babinec, jděte raději házet lopatou, budete tak užitečnější pro tuto společnost. Už dlouho jsem neviděl nic tak strašného, stále jsem čekal, že bude nějaké rozuzlení, ale je to jako v Bibli, tam taky nic nepřichází. A ta příšerná kamera, jasně, mělo to být natočeno jako sestříhaný dokument od amatérů, ale tím to posrali totálně úplně. Většinou nebývám tak sprostý, ale toto prostě nešlo, těm, co se to dotklo, se omlouvám. Ale slušně to opravdu nešlo. ()