Lady Gaga feat. Beyoncé: Telephone

(hudební videoklip)

Video ke skladbě Telephone, ve které vystupuje s kolegyní Beyoncé a jíž natočil švédský režisér Jonas Akerlund, je tak jen dalším z řady skandálků. Je libo vidět Lady Gaga ve vězení "oblečenou" v řetězech s páskou z cigaret přes oči? Lady Gaga, která se líbá s vězenkyní? Bitku mezi dalšími dvěma? Drsné dozorkyně? Beyoncé ve žlutých sexy šatech, kterak kape jed do kávy svému "milému"? A opět Lady Gaga, jež tomu všemu velí a otráví celou restauraci? (Dlee)

Kubaaaa

Tak jsme se všichni přesvědčili, či utvrdili v tom, že Gaga je hnusná. Jenže ten make-up z ní udělá něco mezi ženou a hermafroditem, takže to není zas tak moc poznat. Klip klasicky divnej jako všechny, její módní výtvory jsou k zblití a o chování v klipech ani nemluvě. Ale je jasný,že kdyby se prezentovala "normálně", tak by po ní asi neštěkl ani pes. O to horší je, že podobné "celebrity" ovlivňují dnešní mládež asi nejvíc. V (ne)poslední řadě by mě zajímalo co tady, ve filmové databázi, vlastně dělá hudební klip. ()

KateW

Videoklip je skvělý, přesně ve stylu Lady Gaga.Děj Telephone je velmi poutavý. Lady Gaga si vybojovala své místo ve světě hudby a stala se legendou. Jen nevím proč videoklip řadit mezi hudební filmy... ()

George.Camel

Upřímně, dalo se očekávat, že se tyto dvě pěvecké hvězdy spojí na nějakém projektu a Telephone byl na světě. Jsou výborné obě a je mi jen trošku líto, že nemáme více tak odvážných a skvělých zpěvaček také u nás doma. ()

hrumsrt

Moc se mi líbilo, jak došlo k implementaci skladby do klipu... A jakože tohle je něco, čím nepohrdnu Stefani v bikinách :o (někdy ani to ne ;))! Text je brutálně jednoduchý, ale párkrát jsem se dobře zasmál. Má to grády, má to sweet Gagu a dobře se na to dívá.. ()

Priest

Upřímně nemám rád Lady GaGa, tedy ne ze bych si nějaké písničky neposlechl, ale nevyhledávám ji. Nenapadlo mne, že by se videoklip mohl dostat na CSFD ale budiž. Hodnocení budu komentovat tím, že klip(narozdíl od songu) byl velmi zajímavě zpracován a to jak vězení(brýle z cigaret), tak i motel. "Záseky", které provázely celý klip, byly docela zábavné a po prvním shlédnutí jsem hledal vadu na televizním příjimači. Jen tak dál :) ()

michael.film

Flipper - Toto čo teraz napíšem patrí do diskusie ale ja už to v sebe neudržím, musím to napísať sem: Môj komentár bol úplne rovnaký ako tvoj ()

Gingera

Takmer 10 min pop artovo komiksový videoklip v tarantinovskom štýle je rozhodne jedným z najikonickejších hudobných snímkov pop kultúry. Je plný odkazov, symbolov, hlášok, vtipných momentov, je cool, štýlový, akčný, dramatický a svojou atmosférou vás vtiahne do sveta amerických kriminálok. Dejovo nadväzuje na klip Papparazzi. Na začiatku jedna z väzeňských strážnic komentuje: "I told you she didn't have a dick", čím sa odkazuje na klebety ohľadom toho, že je Gaga transgender. House of Gaga sa postaral o geniálny styling – napr. cigaretové okuliare. Okrem celkového tarantinovského vizuálu sa objaví i niekoľko konkrétnych odkazov na Tarantina: napr. nick name Beyoncé „Honey Bee (vs. postava Honey Bunny v Pulp Fiction) či legendárny kill billovský Pussy Wagon. Dynamiku videu dodáva i geniálna choreografia a skvelý strih. ()