Střepiny (TV pořad)

Slovensko, 2007, 30 min

Účinkují:

Erika Barkolová
  • Ded@M@tes

Pořad pro dospělé. Svět neuvěřitelných skutečností a informací. Erotické reportáže atd. Něco se sledovat dá a něco zase ne. / Viděné epizody *3.díly / ( Hodnocení: 3/10 )(3.6.2012)

• SOLOM.

Svého času byla Erika Barkolová celkem dobrá „mrdna“ a rozhodně to nejlepší na tomto slovenském pořadu „erotickém“…Mockrát jsem se na to nedíval – stejně jako na naše Peříčko, ale lhal bych, kdybych řekl, že jsem pár dílů neviděl. Nicméně tyhle ty pořady stejně většinou stály za hovno, lepší je to na živo, nebo když už tak si pustit porno…(17.2.2019)

• Marek1991

Sexuálna poradňa pre manželov by nemusela byť zlá, toto mi prišlo však skôr úchylné a mnohé veci sa nedali pozerať.(26.2.2012)

• MikeCool

TV-pořad. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 35% (1*) |(24.10.2013)

• Anderton

Na tomto programe som nenašiel nič, čo by mohlo obohatiť môj, alebo vôbec niekoho sexuálny život. Čistá publicistická bulvárna komercia, ktorá chce iba šokovať a vznikla iba preto, lebo podobné typy relácií sú vo veľkej obľube v nemecky hovoriacich krajinách. Poďme sa hneď opičiť. V tom je JOJka majster.(1.10.2012)