Kuan Meun Ho

Hello Stranger

Komedie / Romantický

Thajsko, 2010, 130 min

Plakáty by mě od filmu odrazovaly, nebýt komentáře May, který mě nalákal ke zhlédnutí a jsem moc ráda, že tomu tak bylo. Podle plakátů by se totiž dalo soudit, že se jedná o šílenou, ne netrapnou komedii, které se v Thajsku skutečně točí, jak už jsem se přesvědčila. Je sice pravda, že Kuan Meun Ho je milá komedie, ale v žádném případě trapná nebo snad hloupá. Plynula pro mě neskutečně rychle a ani na chvíli nenudila, pobavila, ale i dojala. Po skončení mě mělo šanci rozesmát skoro vše. Potěšil i sympaťák Chantawich Tanasewi, kterého znám už z výborného Pidtermyai huajai wawoon. A jak napsala May, mně jako příznivkyni korejských filmů a seriálů tento film přinesl i příjemná překvapení :).(12.3.2011)

Zábavná, milá a někdy až příliš ujetá romantická komedie na níž se příjemně dívá. Děj odehrávající se v Korei to celé zpestřuje, avšak něco tu chybí a závěr se příliš nepovedl, zkrátka jak se režie vzdálí od komediální části a překlopí děj do vážnosti, sledovatelnost upadá. Fajn vsuvkou pro mne jako fandu Son Ye-jin bylo sledování snímku April Snow :-) 66%(16.12.2018)

• sochoking

Hned' mi malo napadnúť, že film, v ktorom sa spieva ''Když jsi se mnou, zapomínam na všechno...'', nebude nič pre mňa.(14.5.2013)

• Sermone

No tak to som zas raz natrafil na poriadnu (jemne povedané) blbosť. Námet síce nebol na zahodenie a ústredný pár mohol vzbudiť aké také sympatie, ale príšerný scenár, v kombinácii s katastrofálnou réžiou, veľmi rýchlo pochovali všetky moje nádeje na dobrú zábavu. Viac ako 20% si to určite nezaslúži.(12.3.2016)

Film vypráví milostný příběh dvou lidí, kterým je souzeno setkat se v Soulu na jejich vlastní cestě. Zdrcený mladý muž se připojí k 7denní prohlídce po Korey, potom co dostal kopačky. Hned první den se opije a ztratí se, propásne tak odjezd zájezdu. Ujme se ho dívka, která tajně odjela od svého vlastnického manického přítele na svatbu své kamarádky. Společně se rozhodnou prozkoumat zemi a bavit se, platí pouze pravidlo neříkat si jména, aby k sobě mohli být co nejvíce upřímní…(29.1.2013)

• - V roce 2010 se Kuan Meun Ho stal nejúspěšnějším filmem v Thajsku, když vydělal 131 milionů bahtů, o 51 milionů více než druhý A Little Thing Called Love. (Raztubyl)