Šičinin no Nana (TV seriál)

• japonský

七人のナナ

• japonský

Shichinin no Nana

Seven of Seven

Animovaný / Drama / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2002, 25x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Pomineme-li tu drobnost, že je Nana sedminásobná („nana“ je jedno ze čtení znaku pro číslo sedm), je ta původní vcelku obyčejná holčina, jež má nejlepší kamarádku Hitomi, občas musí trpět naschvály od sympatického tyranského tria a studuje s průměrným prospěchem nižší střední školu. Známky si však bude muset zlepšit, jelikož jejím idolem je Juiči Kamičika, jeden z nejlepších studentů, s nímž by ráda navštěvovala stejnou střední školu. Dokud se Naniny životní eskapády, se kterými se jí dle svých povah snaží pomáhat ostatní Nany, nesou v odlehčeném duchu, je povětšinou vše v pořádku. Díky nepřehnané komediální stylizaci a několika dobrým nápadům je seriál místy opravdu vtipný (výborná je část, kdy se Nana snaží zjistit, na jakou střední školu se Juiči hlásí). Potíže nastávají ve chvíli, kdy nastávají potíže. Na vážnou strunu nám totiž tvůrci hrají jednoduchoučké melodie (obzvláště otravné jsou smyčce), které navíc s blížícím se koncem znějí stále častěji. 5/10(9.12.2010)