Life Cycles

Dokumentární / Sportovní
Kanada, 2010, 47 min

pitbull96

Vauuu... vauuu... skvělej snímek. Zhlédnuto v HD kvalitě v originálním anglickém jazyce. Abych řekl pravdu, já taky takto nejezdím, ačkoliv se o to pokouším, zúčastňuji se závodů apod., ale takovýhle typ jízdy by moje kolo nevydrželo. Film vypráví o životě cyklisty. Líbilo se mi jak na začátku ukazovali tu výrobu kol. Byl to skvělej snímek. Nechápu jak někdo nemůže milovat MTB. ()

trcimvkresle

47 minut "frame by frame fetishe"... Pervezní vizuálnost...a ten přehnaně patetický komentář s pseudofilosofickým podtextem a enviromentálním alibismem perfektně sedí a dává tomu koule...ano, koule, to je přesně to, co to má! ()

Raduuk

Není to klasický bikový film typu NWD kde je to ,,jen o ježdění´´ film Life cycles se zaměřuje na kolo jako stroj s duší, který má svůj život, jenž začíná na kusy papíru, rodí se postupně v továrně a končí jako kus zdeformované slitiny na skládce, stroj který spojuje člověka a přírodu v jeden celek . ()

matejda91

Víc než jen film o bikování. Je to pojato hodně originálně, úchvatný záběry a cit pro detaily. Jako bikera mě vzal obrovsky za srdce. ()

MiroslavMir

Konečně pořádně natočenej film o downhillovém ježdění a co vše kolo vydrží i přesto že cena těch strojů ve filmu je o dost vyšší. Viděno ve FullHD ve 3D luxusní film. Jak tu už někdo psal tak očasné komentáře ale ty mi zas až tak nevadí. Filmu bych tedy až na tuto malou malichernost nic nevytkl...A také je tento film důkazem že na kole se dá jezdit za každého počasí. Velkám plusem je že film je natočenej velice ostře jak po stárnce scén tak i kvality obrazu, luxusní hudba,.. 100% ()