Abeceda komunistických zločinů (TV pořad)

Dokumentární / Historický

Česko, 2010, 26x20 min

Marcel Petrov

Komentáře uživatelů k TV pořadu (4)

Osobně se divím, že u dokumenu tohoto rázů dá někdo jako hodnocení odpad. Ale budiž, každého názor. Jinak formátem (relativní jednoduchostí a délkou) mi připadá ideální, třeba pro promítání na základních školách atp. A ani pro mě, který jsem ze základní školy už dávno pryč, má dostatečnou hodnotu a jsem rád, že se takovéto dokumenty natáčejí. 70%(12.8.2011)

Viz. comment "Tajné akce StB"(21.2.2013)

A tato ideologie je u nás stále trpěna - neskutečné. Co na tom, že v počtu obětí nemají konkurenci... :-/(20.1.2015)

Nevim, co je po zhlídnutí tohodle dokumentu na ivysílání ČT ta nejhorší zkušenost. První hrůza, samotná náplň dílů, ty svinstva, který se děly. Druhá hrůza, že za to dodnes nebyl nikdo kloudně potrestanej, naopak spousta těch, co v taláru trestala, trestá doteď. Třetí hrůza, komentáře pod tim, tam snad píšou jen mladý radikální komunisti a starý svině filipovskýho typu. A za čtvrtý, že to tady někdo ohodnotí odpadem, podle mě jen pro to, že to má pro něj tak lživej název. Navíc tenhle 12-ti minutovej formát je mnohem pohodlnější než půlhodinový díly, pro účel, jakej pořad má, mě to příde ideálně volený, jak píše mdouglas.(5.1.2012)