Paparazzi, lovci senzací (TV film)

• Česko

Paparazzi

• Francie

EXPOSED! The Ruthless Methods Of Paparazzi

Dokumentární

Francie, 2009, 45 min

• sator

Dokument jsem měl možnost shlédnout ale odmítl jsem, takže hodnotím celý tenhle pokřivený pohled na lidi...(26.9.2011)

Filmek dokumentující sice ožehavé téma, opatrný ovšem až běda... Já osobně jsem se tedy nic nového nedozvěděl. Škoda, asi ho měl dělat nějaký "paparazzi"... °-] - - - P.S. A co až se jednou najde persona, která by rozčeřila žumpu v našich malých šašských masmédiích?! A naprášila nikoli jen prodejné donašeče, ale přímo ty prodejné novináře, ty honící si hafánky naší demokleptokracie napříč bulvárním i takzvaně seriozním me/r/diálním spektrem... Kážou >pravdu< a p/l/ijou chcanky... Sranda vlastně postavená na hlavu. Znáte je dobře, znáte jejich články, (po)znáte i jejich majetky, které takto pissálkové nabyli. Myslím, že to tedy jednou bude sensace... ;o/ - - - - - (Poprvé viděno 25.9.2011 na >šmíráckém prostoru< , hodnocení 6., komentář zde se zívnutím jako první - 25.9.2011)(25.9.2011)

• arcticsky

Blbí lidé, kteří "senzační" fotografie a informace tisknou a blbější, kteří kupují a čtou....a dokument o těch prvních je nudný a pitomý jako jejich výplody.(9.7.2012)

• Dragoni

Šmíraci akceptovatelní lidskou blbostí, díky něčemu tak stupidnímu jako je bulvár, čili úplně zbytečné informace si nezaslouží nic jiného než odpad(9.7.2012)

Spíš průměrný dokument o profesi, která není moc ceněná. Nebo bych spíš měl říct, že jí sopousta lidí opovrhuje, ale zároveň se denně prodají miliony vytisků bulvárních tiskovin. Dokument v podstatě nepřináší nic nového.(22.9.2012)