Pomeranč (TV pořad)

Rodinný / Hudební / Sportovní

Česko, 2003, 50 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (6)

ano, tohle mi schází... Proč? kde jinde si u nás v tv najít něco o tvrdší muzice a k tomu se Zellerem??(28.3.2013)

Kvalitní hudební pořad ČT 1 moderovaný Martinem Zellerem z kapely Cocotte Minutte. :)(4.3.2013)

Martin Zeller je opravdu číslo a tenhle pořad mu velmi seděl. Škoda, že něco podobného na ČT není.(21.8.2013)

Aktuálně takový pořad celkem postrádám.(21.3.2012)

To si pamatuju a bylo to celkem dobry.(10.5.2016)

• topi80

Hrozně khůůůl hitparáda uváděná tím správným ležérním stylem a nabízející ty opravdu khůůl kapely. Moderátor vystajlován tak, aby to jako vypadalo, že to má na háku, jeden by si skoro myslel, že nejde o hitpošku pro tápající teenagery ale o přehlídku hudebních skvostů. A nejlepší nakonec. Pamatujete, jak v Esu bodovala písnička jeho moderátorky Terezy Pergnerové a v Medůze zaznamenávala nedostižné úspěchy kapela jejího moderátora Richarda Krajča? Tak tuto vykutálenou hitparádu nám zase donekonečna vyhrávala kapela jejího kůůůl moderátora :-)(5.11.2018)