Best Coast: Our Deal

(hudební videoklip)

Príbeh o láske dvoch ľudí z dvoch partií, ktorá sa nepochopením zvrtne na boj týchto skupín a zmení sa na nečakanú tragédiu. (Marek1991)

Madluska

Za prvé mě irituje možnost hodnotit tu klipy (což mi nijak nebrání v tom udělat to, když už tu ta možnost je :-)), za druhé nemám ráda "způsob trávení volného času" v klipu prezentovaný a za třetí je celý děj natolik otřepaný a předvídatelný, že mi bylo za Drew i její partičku drsných hochů a ještě drsnějších slečen poněkud stydno. Hvězdičku dávám snad jen za to, že se povedlo sehnat do jednoho klipu několik mně povědomých lidí (Chloë, Donald) a za docela dobrou stylizaci, protože jinak mě to míjí i hudebně... ()

Shogin

Především za Chloe (ta holka je neuvěřitelně nádherná a charismatická, podle mně jedna z nejlepších mladých hereček) a hudbu. Viděno v nezkrácené verzi. ()

Kejf.

Tenhle klip me dovedl k slzam a to se u videoklipu asi moc casto nestava, proto davam 85% za hodne silnej pribeh a hlavne pak Chloe, ktera je tady naproto k sezrani! ()

Destinytte

Jako videoklip trochu mdlé, čekala jsem něco svižnějšího. Po shlédnutí extended verze zvyšuji na 3*, po zamilování se do písničky na 4*. ()

Maica

Tohle ani není film! Proč to tu je? Nicméně, když už mám tu možnost, budu hodnotit. :-) Nuže: moc mě to neuchvátilo. Možná proto, že mi prostředí gangu vůbec není blízké. A pak taky proto, že už je to deset tisíc milionkrát ohrané téma. Bohužel, konec je úplně průhledný a jasný už od momentu, kdy Lucky píše na zeď (na to, že tam jsou všichni sprejeři, mají děsný rukopis). Chvílemi mi přišlo, jako že to je amatérský film, dokonce i hraní Ch. G. Moretz bylo dost zvláštní. Líbilo se mi rozlišení noc/den - barevnost, zářivost/černočerň. A kupodivu docela i ta muzika, ale jako "film" to stálo za houby. EDIT: Nejdřív jsem viděla 11ti minutovou verzi, až pak jsem zjistila, že existuje i kratší. A všem navzdory, ta se mi líbila víc, asi protože má rychlejší spád. ()

Sakashi

Má to šťávu. Tak ono toho víc ani nejde říct, prostě se mi to líbí. Solidně zpracovaný děj, hudba podtrhávající atmosféru a celkově nenáročně syrově pojatý..a ten závěr! ()