poster

Best Coast: Our Deal (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební / Drama / Romantický

USA, 2011, 11 min

Režie:

Drew Barrymore

Kamera:

Wyatt Troll
 • Jordan
  ***

  pouličná moderná gangová variácia na rómea a júliu natočená pre mtv... neviem ale, ako čo to má slúžiť - je to niečo medzi krátkym filmom a videoklipom (či hudobným videom), no nie je to ani jedno ani druhé... tá hudba mi prišla príliš nevýrazná a nikde som sa nedočítal (v titulkoch) o koho sa jedné, preto to ako hudobný film/video nejakej kapely zrejme nefunguje... možno to je "teaser" pre producentov k pripravovanému celovečernému filmu (druhému) v réžii drew? to by mohlo byť a aj by som to bral, nakoľko whip it jej vyšlo.(12.11.2013)

 • Aljak
  ****

  Odhliadnuc od toho, že celý námet je akoby reminiscencia slávneho muzikálu West Side Story, bolo to celkom vydarené. Medzi dvomi gangami vzniká otvorený boj, avšak medzi dvomi jeho členmi vznikla medzičasom Láska, ktorá sa však zdá kvôli spoločenským rozporom stratená. No napokon nie je každé I CAN'T (nemôžem) také jednoznačné ako sa na prvý pohľad zdá. No a ten nápad s grafitmi bol veľmi slušný, škoda že nie aj viac využitý vo viacerých situáciach. Hudba ku klipu ma až tak neoslovila, ale aspoň že sedela k tým dejstvám príbehu. Drew môže byť na seba hrdá!(7.10.2013)

 • Maica
  **

  Tohle ani není film! Proč to tu je? Nicméně, když už mám tu možnost, budu hodnotit. :-) Nuže: moc mě to neuchvátilo. Možná proto, že mi prostředí gangu vůbec není blízké. A pak taky proto, že už je to deset tisíc milionkrát ohrané téma. Bohužel, konec je úplně průhledný a jasný už od momentu, kdy Lucky píše na zeď (na to, že tam jsou všichni sprejeři, mají děsný rukopis). Chvílemi mi přišlo, jako že to je amatérský film, dokonce i hraní Ch. G. Moretz bylo dost zvláštní. Líbilo se mi rozlišení noc/den - barevnost, zářivost/černočerň. A kupodivu docela i ta muzika, ale jako "film" to stálo za houby. EDIT: Nejdřív jsem viděla 11ti minutovou verzi, až pak jsem zjistila, že existuje i kratší. A všem navzdory, ta se mi líbila víc, asi protože má rychlejší spád.(11.7.2013)

 • BoncheR
  *****

  Najradšej by som vo svojej čistej platonickej žiarlivosti nakopal toho... ach (!) ani mu na meno neviem prísť :) Možno nie som schopný objektívne hodnotiť, nakoľko pre mňa všetko kde hrá Chloe je 5 hviezdičková záležitosť :) Ale ak by som do toho dal štipku súdnosti, tak je to naozaj pestrofarebný kraťas s drobným príbehom a smutným vyvrcholením ;-( Ach, či je tá Chloe len úžasná! (( 1000% ))(1.8.2012)

 • Madluska
  *

  Za prvé mě irituje možnost hodnotit tu klipy (což mi nijak nebrání v tom udělat to, když už tu ta možnost je :-)), za druhé nemám ráda "způsob trávení volného času" v klipu prezentovaný a za třetí je celý děj natolik otřepaný a předvídatelný, že mi bylo za Drew i její partičku drsných hochů a ještě drsnějších slečen poněkud stydno. Hvězdičku dávám snad jen za to, že se povedlo sehnat do jednoho klipu několik mně povědomých lidí (Chloë, Donald) a za docela dobrou stylizaci, protože jinak mě to míjí i hudebně...(11.7.2013)

 • - Poté, co Day Trotters (Shailene Woodley) zmlátí členku Night Creepers, přisprejuje vůdkyně Night Creepers k nápisu "Death to" slova "Day Trotters". V jedné z dalších scén je však opět vidět pouze nápis "Death to". (Gerron)

 • - Režisérka Drew Barrymore se objevila v malé roli jedné z dívek ve scéně, kdy se chystá utkat dvojice gangů. (Aknah)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace