Dan Barnes (Steve Austin) je bývalý profesionální boxer, který odešel po rostoucí únavě ze své násilné existence. Nyní se jako školník snaží pomoci novému studentovi Matthewovi Millerovi (Daniel Magder), který je týrán. Zatímco Matthew se učí, jak boxovat a postavit se ke svým trýznitelům, z nichž jeden je školní mistr boxu (Jaren Brandt Bartlett), Dan našel novou roli a jako učitel mu pomáhá vyrovnat se s jeho bouřlivou minulostí. (iLeGaL)

Imrwere

Ano, je to sice béčko s několikrát ohraným příběhem, ale mě se to vcelku líbilo. Akorát úpstava Matta mi přišla dost trapná, nehodil se mi tam jak vzhledově, tak i chováním mi připomínal rozmazleného parchanta. Ovšem rád jsem viděl Steva Austina ve větší roli, ikdyž lepší podívaná by bylo spíše jeho zápasení. Já dávám 85 % a určitě bych film doporučil dále. ()

Lachvos

Jedna hvězda za Austina a druhá pěkně na podobnost námětu s Karete Kidem (Box Kid?)...Bohužel, zde nám hvězdy došli :) ()

rgrohol

Film inspirovaný všemi těmi Karate Kidy a Karate Tigry, kdy se nějakého sportovního antitalentu ujme schopný trenér pronášející moudra jako na běžícím páse a z outsidera se stane šampion. Pokud se takový film udělá dobře, může to být nenáročná zábava na všední večer, to ale bohužel není případ tohoto snímku. Navíc jsem nepochopil, co vlastně pro své zlepšení hlavní hrdina udělal kromě toho, že si oběhl pár koleček na stadionu. ()

darkreider

Pohodový rodinný film, čo všetky deti naučí, že majú ísť svojou cestou a stať sa poriadnym bušičom a lámačom kostí, nech to stojí čokoľvek. Pretože bijec má vždy fajnú ženskú a všetci ho ospevujú, teda aspoň v týchto filmoch. Prečo dávať podpriemerné hodnotenie, keď to je čisto priemerný film. V telke pre nerd-caparta v predpubertálnom veku ideálne. ()

sirrgulo

Nemůžu si pomoc, ale po opravdu dlouhé době jsem se rozhodl napsat další komentář. Proč? Protože je sice pravda, že podobných sportovních snímků jsme tu měli už hodně. Ale Matt ani Dan si pouhých čtyřicet procent vážně nezaslouží. Alespoň pokud máte rádi trochu box. Což já mám a hlavní hrdinové se o něm dost baví během svých tréninků a tak mě snímek bavil i z tohohle ohledu. Je pravda, že samotné zápasy nejsou bůhví jak zajímavé, ale čert to vem. Já jsem se náhodou bavil, i když mi bylo hodně dlouho dopředu jasné, jak vše dopadne. A jestli je někdo sklamán že Steve Austin nikomu nerozbije hubu tak to ani od bodobného snímku nemohl očekávat. Proto trochu nadhodnotím a o jednu hvězdičku. ()