Troopers

Troopers je název webseriálu z dílny College Humoru, ve kterém hrají hlavní roli právě troopeři. Záměrně nepíšu stormtroopeři, protože tvůrci mají zřejmě kvůli autorským právům zakázáno v tomto seriálu používat kostýmy ze Star Wars, které jsme mohli již v několika jejich videích vidět. To ale vůbec nevadí. Udělali si vlastní, těm původním velmi podobné, a připravili si několik krátkých skečů, které jsou provázány tematickým zasazením na jistou vesmírnou loď. Můžete se těšit na příjemný humor, sympatické troopery a jejich trable a především na skvělé technické zpracování. (BugHer0)

MartinTerran

Naprosto geniální seriál zasazený do „Hvězdy smrti“, ve které není o legraci nouze hlavně díky slabomyslným trooperům. Jak je už u College Humoru zvykem jednotlivé díly jsou ve formě poměrně krátkých skečů, které jsou ale mnohdy vtipnější než nějaký 20ti minutový sitcom. Nejlepší díly jsou s Dreadlordem. Hodnocení: 80/100. ()

futbalista

To som nečakal! Ale humorný 2 min. seriál má zobral a 4.časť priam rozsekala... Neuveriľná hovadina vlastne:D... Somarina ale pobaví... Niektoré časti nie sú tak dobré, ale tiež môžu pobaviť... 4/5 alebo 85% * Po videní ďalších časti som upravil percenta :) ()

AARONN

Po prvním díle 4 hvězdičky.. Ale tento seriál zraje jako salám na slunci. Tudíž po dalších dílech jsem se již musel nutit se na toto dívat. A jsem si jistý, že za chvíli si na tento "seroš" ani nevzpomenu, což je škoda. ()

Marty_cz

Tím, že seriál nezískal oficiální licenci a povolení od Lucas arts, tak bych řekl, že nabírá ještě na větší vtipnosti a určitě doporučuji. ()

Maxeller

Totálně skvělý internetový seriál od College Humor (což je většinou záruka zábavy sama o sobě). Zatím je jen sedm dílů ale u všech sem se vždy zasmál a mohu vřele doporučit. ()

sokor3

Naprosto dokonalý seriál mne zpočátku velmi nadchl, je škoda, že autorům asi docházejí nápady, a tak tento seriál trochu upadá, to však nemění nic na tom, že se u starších dílů skvěle bavím, i když už je vidím poněkolikáté. ()

Honzuna

Skvěla podivaná pro každého fandu SW a nejen pro něj, povedený mix skvělých hlášek a narážek. Škoda jen kratší stopáže. ()

OK11

Já myslím, že není žádnou nadsázkou, když Troopers ohodnotím 5 étoiles, poněvadž fandím takovým seriálům (doporučuji Journeyquest a The Guild) a i když se čas od času mohou určitými scénami jevit trapné, či nejapné, vězte, že ty světlé momenty dokonale postačí k rozesmání se na celé kolo. A pokud se scény, které způsobují ROFL v seriálu takového typu objevují, autoři splnili nejdůležitější (a zároveň jediné :)) vyžadované kritérium. Nedívejte se na to jako na umění, dívejte se na to jako na 2minutovou (tudíž časově nenáročnou) scénu, která, pokud vás přímo nerozesměje, tak vás aspoň donutí se usmát :) <- takhle ()

Pute

Některé díly jsou naprosto geniální. Jiné slabší, ale i tak jsou to příjemné jednohubky. Lord Sinister, Princezna, Larry, Rich, ... všechno jsou to borci (a jedna borkyně). ()

Dvorka96

Onlineseriál "parodující'' Star Wars? Proč ne, když je to taková sranda. Ten kdo zná Star Wars trochu dopodrobna a umí angličtinu úrovní středně pokročilého (ne, není to nadabované česky) se bude královsky bavit. Troopři jsou tak strašní idioti, až je to k popukání a Dreadlord (Darth Vader) jako jejich Boss je se svými hláškami úžasnej. Je zajímavé jak si Troopři poradí se starostmi "všedního" života na Hvězdě smrti. Některé epizody jsou sice horší, ale těmi ostatními to autoři bravůrně dotahují, takže super seriál pro ty co mají rádi Star Wars a umí trochu anglicky. ()

Bieseger

Tentokrát se College Humor překonal a pokud kvalita bude stejná jako u dosud vydaných dílů, tak to má našlápnuto na nej mini-komediální seriál. Masky sice nejsou otrocky zkopírovány z hvězdných válek, ale to kvalitu nijak nesnižuje, naopak, tihle troopeři mi přirostli k srdci víc než celá galaktická klonová armáda. ()

IsaacClarke

Perfektní a vtipný seriál který krásně vydloubává veškeré nelogičnosti Star Wars. Jediné co zamzrzí je že nemohli použít originalni kostými, protože vidět originál Vadera, jak si neoustále posíla pro Jujilovo kafičko...Zatím čtyři za některé slabší díly ale rozhodně nevylučuju že pujdu časem výš! ()

Tomulka

Nádherná záležitost založená hlavně na dialogu a geinálním nápadu zesměšnit tématiku Star Wars. Řezal jsem se smíchy u každého dílu. Doufám, že to bude pokračovat a že to bude mít stejný náboj vtipu. ()