Špinavé peníze

Hong Kong, 1987, 92 min

Stephen Shin

Kwong-Kim Yip

• Wacoslav1

Nudnej film snimky z Hong Kongske produkce let osmdesatych mam rad ale tenhle mne vubec nebavil akce skoro zadna furt se keca krasna a chytra zlodejka koketuje z policii zadna atmosfera zadne napeti nic a zel bohu si uz nevybavuju ani zadne poradne souboje coz je minimalne u takovyhleho druhu filmu urcite nejvetsi chyba takze smula ne vždy se zadari a ne kazda stara vhs z podobnym filmem je bomba(23.8.2013)

• K.I.N.G.

U nás vyšlo v roce 1992 na VHS pod názvem Špinavé peníze. Příběh o vyšetřování ukradených peněz je po většinu času uplná nuda. Ikdyž tam příběh byl a asi nebyl špatný, tak mě to vyloženě nesedlo a nebavilo mě to..(16.5.2010)

réžia : Stephen Shin ....opäť jedna z mojich klasík, ktorá nesie istú nostalgiu na počiatky VHS zo začiatku 90tých rokov na Slovensku.(22.2.2011)

• Lacike

Film v ktorom sa Michelle Yeoh snazila ukazat, ze vie aj hrat a tak film okrem jednej nahanacky neobsahuje ziadnu akciu. Z davnych cias som si film pamätal ako taky priemer. Ale dnes mi to uz pripada neznesitelne. Problemom filmu nie je absencia akcie ale to, ze sa tam nic nedeje. Michelle je zahadna zlodejka, ktora sa cely cas snazi, aby pôsobila zahadne a popritom uz nic ako jednu rutinnu lupez nestihne. A najvtipnejsie je, ze nakoniec tu ani nema, co hrat a ovela lepsi herecky vykon predviedla v hociktorom svojom akcnom filme. 2/10.(8.1.2016)