Kočka Linda, poklad rodiny (TV seriál)

Animovaný / Krátkometrážní

Česko, 2011, 13x9 min

Markéta Zinnerová

Barbora Hrzánová (vyp.)
  • triatlet

Autorka scénáře Markéta Zinnerová měla možná dobrý nápad, ale pestrobarevná animace působí nevkusně. Výsledný dojem nezachrání ani Bára Hrzánová.(26.12.2011)

Tento Večerníček tu všichni haní. Já myslím, že je to pro maličké děti a těm se to líbí.(29.7.2018)

Velmi milý večerníček o zvířátkách a hodných lidech. Velmi "neortodoxní" animace a úžasné hlasové kreace B. Hrzánové. Kéž by se pořady pro nejmenší vždy dělaly alespoň s takovým vtipem.(26.11.2011)

• štísko

Já tyhle večerníčky nemusím. Rádoby světová animace, fialoví sloni, červené krávy a nyní jakási žluto modroněco kočka. Potom se divíme, že děti nepoznaj prase od opice.(5.1.2012)

• mandlova

Proboha kdo tuhle zrůdnost dovolil??? Skvělá předloha, má srdcovka, totálně zabitá odpornou animací! Kdo zná první knihu o Lindě, s krásnými ilustracemi a třeba i čtenou verzi Jiřiny Bohdalové, ví, že tohle je vážněvážně mimo..... (Linda, kočka zahradní http://bit.ly/19wNqyN http://bit.ly/17htJVE)(31.7.2013)

• - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné knihy Markéty Zinnerové. (Olík)