Reklama

Reklama

Kočka Linda, poklad rodiny

(seriál)
všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní
Česko, 2011, 13x9 min

Scénář:

Markéta Zinnerová

Hrají:

Barbora Hrzánová (vypravěč)

Obsahy(1)

Kočičí pokoj Svět kulatý je jak klubko nití a patří tomu, kdo ho chytí. Všechno je na něm k dostání pro rychlé tlapky na hraní… ráda si prozpěvuje kočka Linda, hrdinka nového seriálu večerníčků ČT. Linda není kočka ledajaká. Je to kočka přímo pohádková! A stejně tak i rodina Jandovic – maminka, tatínek, sourozenci Anička a Michal. Uvidíme příběh o tom, co všechno způsobila právě kočka Linda, když ji Anička s Michalem přivedli domů, a jak se stala pokladem celé rodiny. (Anifilm)

(více)

Recenze (10)

triatlet 

všechny recenze uživatele

Autorka scénáře Markéta Zinnerová měla možná dobrý nápad, ale pestrobarevná animace působí nevkusně. Výsledný dojem nezachrání ani Bára Hrzánová. ()

mandlova

všechny recenze uživatele

Proboha kdo tuhle zrůdnost dovolil??? Skvělá předloha, má srdcovka, totálně zabitá odpornou animací! Kdo zná první knihu o Lindě, s krásnými ilustracemi a třeba i čtenou verzi Jiřiny Bohdalové, ví, že tohle je vážněvážně mimo..... (Linda, kočka zahradní http://bit.ly/19wNqyN http://bit.ly/17htJVE) ()

Reklama

italka63 odpad!

všechny recenze uživatele

Nechápu, kdo vůbec mohl vydat peníze animátorovi za takovýhle nebetyčný kýčovitý paskvil. Otřesné, mít malé dítě, ihned mu to vypnu. ()

štísko 

všechny recenze uživatele

Já tyhle večerníčky nemusím. Rádoby světová animace, fialoví sloni, červené krávy a nyní jakási žluto modroněco kočka. Potom se divíme, že děti nepoznaj prase od opice. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (1)

  • Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné knihy Markéty Zinnerové. (Olík)

Reklama

Reklama