Jazbaa

Sanjay Gupta

Sameer Arya

Amar Mohile

Nittin Keni

Nemůžu si pomoct, ale strašně se mi líbila vizuální stylizace tohoto filmu. Krásná zelená a pak do toho hnědá. Neskutečně mě to dostalo a strašně rád jsem se na jednotlivé scény díval. Některé jsou pak neuvěřitelně cool a vykouzlili mi úsměv na tváři. Bollywood je docela sranda, i když je tohle celkem vážně míněný film.(15.4.2016)

Aishwarya je zpět!(16.10.2016)

Hviezdičky má tento film odo mňa hlavne za Irrfana, ktorý bol v so sexi, Aisch nemá na vážne role, nemá na to vyraz, nehodi sa mi do nich, neverím jej tieto postavy... Smola(6.2.2018)

Mám ohromnou radost, že se Aish vrátila. V indickém filmu jsou ty odchody na mateřskou vždycky hodně náročné a není jisté, zda se ta která hvězda dokáže vrátit. A pokud, zda bude zářit stejně jako před mateřstvím. Aish si vybrala ke svému comebacku indickou variaci jihokorejského thrilleru o velmi úspěšné právničce, které je unesena dcera. Netradiční tým, který pátrá na vlastní pěst, vytvoří s Irrfanem... Jazbaa je hodně dobrý film, vizuál je krásně moderní, zelená a hnědá dodávají dramatu další rozměr. Už teď se těším na další nové role, kterým Aish věnuje svou pozornost.(4.3.2019)

• rikitiki

Přes skvostný vzhled filmu, kdy snad každý záběr působí jako vizuální bonbónek s nějakým nápadem, neotřelým úhlem pohledu nebo aspoň zajímavou barevností (převažují zelené tóny), nemůžu dát víc než dvě hvězdy. A to kvůli totálním nesmyslům v ději a šíleným chybám, které diváka nutí spolknout hovadiny, jako třeba to, že policistu chtějí kolegové zatknout za prokázanou korupci a pak mu o pár scén později oficiálně pomáhají při soukromém vyšetřování…. Zoufalá právnička a její oddaný přítel policista nacházejí nové a důležité stopy náhlým vnuknutím mysli, úplně z čista jasna. Svědci se jim svěřují, přiznávají se sami od sebe nebo se chovají proti svému charakteru a proti svým vlastním zájmům…. Film fakt vypadá výborně, nervózní a rychlý střih dokáže navodit atmosféru stresu a tlaku, pod kterým je matka uneseného dítěte a má i varovné a důležité poselství. Když je ale hlavní hrdinka sama na štíru se zákonem, její úplatný kámoš taky a ve finále se už na nějakou oficiální spravedlnost vykašlali úplně, tak si myslím, že tenhle film dělá dobré věci spíš jen medvědí službu.(28.12.2017)