Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Od chvíle, kdy šel do penze, funguje Gianni ve své domácnosti tak trochu jako děvče pro všechno: žena ho posílá nakupovat a kontroluje, kolik utratil, dcera a její přítel vyžadují nejrůznější služby, nikoho nezajímá jeho názor na cokoli. Stará a silně egocentrická matka tráví dny hraním pokeru s přítelkyněmi ve své vile z lepších časů a rozhazuje synovy peníze za pečovatelku a za šampaňské. Gianni všechno trpně snáší, chodí na procházky se psem a rezignovaně přijímá stárnutí. Až mu jednoho dne stejně staří kamarádi prozradí, že život důchodce může mít netušené půvaby. Ukáže se, že oba mají mladé milenky a že erotický život není ani v tomto věku nedostupný. Gianni trochu naivně poslouchá rady a přijímá pomoc přátel, ale i přes jejich dobré známosti v kruzích přístupných žen se mu nedaří být stejně úspěšný jako oni. Nicméně není všem dnům konec… (MFF Karlovy Vary)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (7)

Honza dAve 

všechny recenze uživatele

Fakt, "malý" totálně italský film o týpkovi, co ještě nechce být "starej". Hezky natočené, veselé, i přesto, že se to Giannimu s mladýma holkama (a vlastně s ničím) zase tolik nedaří, ale jiskřička naděje tam je ;-) . ()

Vesecký 

všechny recenze uživatele

Snad bych dal filmu i čtyři hvězdičky, byl to pohodový film, na který se koukalo dobře. Kamarád Gianniho přesvědčí, že by neměl na svůj život rezignovat a vyhodit si občas z kopýtka s mladou dívkou, jenže Gianni je trošku neobratný a trošku staromódní. A tak film nemůže skončit jinak než skončil. Pochopením, že stáří je tady a je marné něco na něm měnit. Hvězdičku jsem ubral vzhledem k tomu, že mi too občas připadalo, že film přešlapuje na místě... ()

Reklama

Fikus.xf 

všechny recenze uživatele

Navzdory oznámené komedii jsem se zasmál dvakrát. Skvěle vykreslená matka v úvodu u notáře byl jedním ze silnějších a úsměvnějších momentů, pak se ale film v zásadě lehce ubíral ke konci a bez důrazu na nějaký klíčový konflikt plul nekomplikovaně dál. Komedie to určitě nebyla, spíš odlehčený film. ()

DonBraso 

všechny recenze uživatele

Sůl života od režiséra a zároveň hlavního herce Gianni Di Gregorio prochází procesem stárnutí,kde Gianni by vnitru rád poznával spíše mladší ročníky,než má jeho matka   kamarádky.Jako komediální taškařice určitě tento snímek nedokáže zaujmout,ale na odpoledne určitě ano.Je to čistá filmařina na tělo,kde se prostě starším pánům zapalují lejtka a otočí se za každou pěknou ženskou.Určitě zde bylo mraky prostoru na to se zasmát,ale tento potenciál se nedostavil,ač svůj humor by to díky matce našlo.Konec byl tedy blbý a určitý tah na branku by filmu určitě taky více prospěl ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama