Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Akční
  • Krimi

Short Skin (2014)

Short Skin je trochu rázovitá italská mýdlová pornoopera. Všichni mají nějaký problém. Zmatený chlapec (už by si rád vrznul, ale jeho úzká předkožka mu brání v zásunu), kámoš (má spoustu řečí a ptáka v křeči) záletný manžel (hledá se, jako každý muž středního věku), trpící manželka (jsou to jenom chlapi!), sexuálně pragmatická sestra (proč ti psi ještě nešukají!). A ještě dvě chobotnice. První - i když byla vylovená k jistému účelu, skončila na talíři... a ta druhá, která se v moři starala jen o ty svoje věci, tak jí to nakonec bylo mrd platné. Prostě jen takový všední den na idylickém letním pobřeží.

plakát

Návštěvníci 3: Revoluce (2016)

"Hurá, není to církevní!" Návštěvnící 3: Revoluce mi pořádně rozhýbala bránici. Ten mile vulgární humor má své opodstatnění. Pro Francii je tohle období zlomové a taky dost kruté. Gilotina se nezastavila a modrá krev hojně barvila pařížské dláždění. Alespoň, že smrt odsouzenců byla rychlá. Godefroy de Montmirail a jeho věrný sluha Jacquouille se proplétají chodbami času vstříc dalším dobrodružstvím a kouzelník vyčkává. Chci se k nim přidat. Rozhodně!

plakát

The Twilight Zone (1959) (seriál)

Úspěšný a kvalitně natočený mystery seriál s hlubokým ponorem do jiných světů, který je i pro dnešní diváky velkou výzvou a zárukou nevšedních zážitků. A právě černobílá klasika tomu dodává ten pravý punc tajemna. Příběhy jsou nápadité a rozuzlení překvapivá. "To nejlepší bývá oku skryto. Je na každém jak dobře se dívá."

plakát

Zkrocení zlého muže (1980)

Dvojice, která mě vždycky pobaví. Ať je Adriano Celentano bláznivě zamilovaný, nebo jako nesnášenlivý protiva, tak jeho postavy jsou uvěřitelné a vtipné a musím přiznat, že mám pro jeho komiku, i pro něj samotného slabost.

Blutgletscher (2013)

Kdybychom u nás měli taky takhle odhodlané a bojovné politiky (jako byla jejich ministryně), tak už jsme určitě někde jinde. :-) Rakousko boduje.

Nene (2022)

Co by mě skutečně uzemnilo? Jordan Peele vykukující z mraku.

Klub sráčů (2000)

Momentálně i mentálně mě tahle britská fekální výplachovka natvrdo rozbourala. Poté co mi bylo dáno mít hlavu také na chroustání podobných septikálních hovadin, soucítím s bližními kterým nebyla dopřána ani standardně dostatečná inteligence a proto se tito jelimani realizují jak umí. Obdivuji jejich zápal pro věc! Všichni jsme přece děti boží.

Rozkoš (2021)

Ninja Thyberg mi ukázala (někdy dost drsně), že porno průmysl je pěkná dřina. Velká konkurence, všudypřítomná rivalita, závist. A než se ty holky někam prošoustají dá to zabrat. Nezávidím, pracovní smlouva na plný podvazek je řehole.

plakát

Sirotek: První oběť (2022)

Jsem velká prožívačka a Isabelle Fuhrman se mi v jedničce svým přesvědčivým dětským herectvím vryla pod kůži. Pro mě ta holka nezestárla ani o den. Neuvěřitelné, ale já jsem tý mršce fandila. A i když se letopočet navýšil, nic to nemění na tom, že sirotek Esther je zpátky.

Ovládací panel
178. nej uživatel Česko