Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Akční
  • Krimi

plakát

Co jsme viděli, co jsme slyšeli (2021)

A co nám zůstává skryto. … Existují dva světy. Některé dny jsou jasné, hřejivé.. plné slunce a šťastných myšlenek. Jiné jsou zamračené, chladné a prostoupené temnotou zlých skutků. Těch druhých se bojím! Přesto mě něčím přitahují i když má jemná duše trpí. Tím se učím čelit překážkám, které přijdou. Jsem křehká, ale bojuji. Jin a jang.

plakát

Stranger Things - Série 1 (2016) (série)

Rozjela jsem to na plný plyn (což se mi nikdy nestává;) a nemůžu zastavit (no, občas to nevychytám:-).

U Zlaté rukavice (2019)

Tohle nechcete ani vidět, natož zažít! Nepříjemné, sugestivní drama zalézající hluboko pod kůži. Řeknete si: "proč jsem do toho vlastně šla?" Ale něco vás nutí do toho jít. Takový ten film, který z hlavy jen tak nevymažete. Takový ten film..  až na dřeň.

Relikvie (2020)

Relic mě zasáhl hluboko a neobešlo se to bez slz. Jediné slovo, které tento film vystihuje, je maminka. Právě teď, když jsem šťastná už tady není, aby to viděla. A kdo chce jen horor, ať jde jinam. Někde tam mami...

plakát

Božena (2021) (TV seriál)

Pravda nebývá vždy příjemná! Seriál Božena je hlavně lidský. Je o ženě.. jejích snech, bojovnosti, dychtivosti i možných poklescích (dáli se touha po životním naplnění takto nazvat). Není to jen o slavném jménu patřícím do českých čítanek. Díky tomu jsem získala i jiný pohled na tuto spisovatelku a silnou motivaci k tomu, že se chci opět ponořit do jejích knih.

Ženy v běhu (2019)

„Mami, víš že ústřice můžou měnit pohlaví podle toho, jak se jim to hodí?“ --- „Nevím Peťulko, nevím. Ale chtěla bych být ústřice!“ … Hodně nabíjecí a hláškující film, který jsem si moc užila. Prostě, komedie.. na pohodu. :-)

plakát

Ghost in the Shell (2017)

Vyladěná Scarlett Johansson a jiskřivě barevné sci-fi. Budu se sice opakovat, ale "drsný holky" .. Ty mě prostě baví!

Tenet (2020)

No jasně! Za tím bude Račí polé(f)ka babi Magi. A Strach má velké oči jsem si užila mnohem víc. .. I bez hezouna Pattinsona.

plakát

Michal David - žít tak, jak se má (2021) (TV film)

Mívala jsem různé úchylky. Není to lepší! A Michal David (ten umí tedy žít!!) je jen jednou z mnoha. Takže, byl to návrat nostalgický, to ano.. ale raději se nevracet. … Sháním céčka, nemáte? :-)

plakát

Balada o smutné trumpetě (2010)

Láska je mocná čarodějka. Pocity které z ní vzejdou jsou silné a snadno rozpoznatelné. Když je láska opětována.. jste šťastní. Jestliže však není, působí ničivou bolest a může se lehce změnit na přímou cestu do pekla. A jestli kdy ďábel někde zanechal svou stopu, pak právě tady. Smutná trumpeta je skutečná, je bolestná.. je živá.. je intenzivní. Nabízí všechny barvy temnoty. A jedno vím, až moc dobře. Klaunům neuteču – a ani nechci.