poster

Putování za vínem (TV seriál)

Dokumentární

Česko, 1999, 79x28 min

Režie:

Jaroslav Hykl

Scénář:

Jaroslav Hykl

Kamera:

Martin Čech

Hrají:

Jan Vala

Střih:

Filip Issa
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

 • sator
  ***

  Skvělý,hned jsem si nalil krabičák do sklenice od hořčice...(18.1.2019)

 • arcticsky
  ****

  I těch několik dílů, co jsem viděl stačí k pochopení, jak rozmáchlý a vyčerpávající dokumentární seriál to je. Rád se nechám poučit o různých vinařských oblastech. Například dnešní díl o Chorvatsku byl excelentní obrazově i komentářem.(28.3.2013)

 • Brtniik
  ***

  Jelikož rovněž chlastám, rád se příležitostně podívám. Je to ovšem víc pro fajnšmekry, i když ti obvykle vědí víc. Alespoň ta příroda je hezká.(7.8.2018)

 • boni
  ***

  Zajímavý dokumentární seriál, který je ale pro běžného smrtelníka trochu méně stravitelný, neb nás zahlcuje až přílišným množstvím nepodstatných informací. Víno mám rád, ale zároveň jsem Čech, takže většinou volím pivo, avšak hlavně na dovolených v Itálii a Řecku, kam jezdím celkem pravidelně, si vychutnávám jejich vína, jež graciózním způsobem umocňují chuť jejich neméně skvělých kuchyní. Ale jedním dechem musím dodat, že jinak nejsem žádný sommelier, takže víno neprohlížím pod tím správným světelným úhlem, neválím ho na patře, a ani nekloktám, neb to přeci není Lysterine. Rád si k němu přivoním, protože to je prostě skvostný element doplňující plnost chuti, ale tím končím. Tím pádem nedokážu podobný pořad asi úplně docenit. Ocenil bych zde více informací o dané oblasti, kde se to pěstuje, a ne jen reklamní uvedení veškerých dostupných produktů z vinné révy. Také by nebylo od věci, kdyby se do pořadu zahrnuly nějaké degustace, abych tedy měl alespoň skrze obrazovku nějaké porovnání, respektive nezávislý názor. Každopádně jinak to je velmi příjemné pokoukání, příjemné délky, v příjemném prostředí a navozující příjemný pocit. A to hlavně za předpokladu, že se necháte zlákat, k čemuž jste neustále vybízeni, a jdete si nalít sklenku.(30.1.2019)

 • Neklan006
  ****

  Naskočil jsem tedy až do 5. řady a ta je hodně profi zmáknutá, je možné že začátky pořadu nebyly tak na úrovni... Kromě účinkujícího moderátora Valy také kvalitně namluveno Pavlem Soukupem a Oldřichem Vlachem(7.3.2013)

 • Matamoroz
  ***

  Když putuju za vínem, byť jenom na televizní obrazovce, chci na to víno dostat chuť. Prostě vyštrachat někde drobnou tisícikorunu a skočit do nejbližší osvědčené vinotéky, koupit tam tři, čtyři lahvinky a s gustem je doma vypít:-) To se mi bohužel u tohoto pořadu nestalo. Je moc sterilní...(18.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace