Putování za vínem (TV seriál)

Dokumentární

Česko, 1999, 79x28 min

Jaroslav Hykl

Jaroslav Hykl

Martin Čech

Jan Vala

Filip Issa

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

I těch několik dílů, co jsem viděl stačí k pochopení, jak rozmáchlý a vyčerpávající dokumentární seriál to je. Rád se nechám poučit o různých vinařských oblastech. Například dnešní díl o Chorvatsku byl excelentní obrazově i komentářem.(28.3.2013)

Jelikož rovněž chlastám, rád se příležitostně podívám. Je to ovšem víc pro fajnšmekry, i když ti obvykle vědí víc. Alespoň ta příroda je hezká.(7.8.2018)

Když putuju za vínem, byť jenom na televizní obrazovce, chci na to víno dostat chuť. Prostě vyštrachat někde drobnou tisícikorunu a skočit do nejbližší osvědčené vinotéky, koupit tam tři, čtyři lahvinky a s gustem je doma vypít:-) To se mi bohužel u tohoto pořadu nestalo. Je moc sterilní...(18.8.2012)

Naskočil jsem tedy až do 5. řady a ta je hodně profi zmáknutá, je možné že začátky pořadu nebyly tak na úrovni... Kromě účinkujícího moderátora Valy také kvalitně namluveno Pavlem Soukupem a Oldřichem Vlachem(7.3.2013)