Epizody(13)

Príbeh seriálu R-15 sa zameriava na Taketa Akutagawa, chlapca, ktorý navštevuje školu pre géniov. Taketo je totiž geniálny spisovateľ erotickej literatúry, vďaka čomu ho väčšina ľudí, hlavne dievčat, na škole nenávidí. Práve preto sa mladík snaží stať sa najlepším študentom školy a všetkým tak dokázať, že je najlepším spisovateľom na svete. (Ragefyre)

Subjektiv

"Opatrně uchopila ten dlouhý nástroj a pomaličku, nežně si jej vložila do úst. Rty pevně sevřela jeho konec, aby ani kousek tlaku, jímž dráždila vnitřní ústrojí toho protáhlého kusu dřeva, nepřišel nazmar. Jazykem navlhčila otvor a prsty si začala pohrávat s tím zdrojem potěšení po celé jeho délce. Zbožňovala toho společníka na hraní a těšila se, až z něj vyjdou první vzdechy. A klarinet je opravdu vydal," mohl by napsat hlavní hrdina seriálu R-15 Takuto Akutagawa v druhém díle, který dozajista pro znudění z prvního neuvidím. Nejspíš to ale napíše lépe, neboť Takuto Akutagawa umí psát pornografii jako jiný (prý nikdo jiný, hehe). Proto byl ostatně přijat do školy pro génie. Jde o zvláštní, pokrokovou instituci. V našem zaostalém státě posíláme nadané matematiky do matematických tříd, nadané malíře na umělecké akademie atd. V R-15 je to lépe zařízeno: geniální pornospisovatel bude spolužákem geniální fotokravce, vypravěčce, matematikovi, klarinetistce, vynálezkyni, gymnastovi... To bude inspirace! Obrovský teleobjektiv! Protáhlý klarinet! Hladká miniraketa! Přiléhavý úbor! Příběh s pořádným vyvrcholením! Nekonečně dlouhé Pí! To vše se bude honit hlavou novému Akutagawovi, jenž jistě překoná hravě svého příjmenovce. Pozor, příznivci pornografie, na obrazovce vše zdecentní a vy utřete hubu! Pozor, příznivci humoru, skoro každý pokud o vtip bude nejspíš trapný a vy taky utřete hubu! Pozor i vám, příznivci umění, esence kýče utře hubu i vám! Pozor, romantické dívky, zjistíte, že my muži nemáme na správném místě srdce, ale něco docela jiného. A taky utřete hubu! I já utřel. Naštěstí včas. Případné kritiky upozorňuji: "Hodnocení neuděluji, jedná se o pouhý dojem z prvního dílu a vysvětlení, proč se mi nechce pokračovat druhým." ()

Larky

Ecchi sem, Ecchi tam, Ecchi všude. Seriál, který zcela logicky musel letos přijít, protože bez pohledů na kalhotky a podprsenky (což určitě můžu, ale spíš v hentaii), děj, který už tu byl milionkrát (to už méně) a pořádný harém (to taky moc ne) by jsme se zřejmě neobešli. Nic víc k tomu psát nemíním, pokud chcete vědět víc, přečtěte Subjektivův koment nebo nějaké shrnutí děje kdekoli jinde na netu.Není ale o co stát. ()

Ragefyre

Typické neoriginálne Ecchi Anime, dopozeral som to hlavne z povinnosti. V podstate som ani nevedel čo sa tam deje, keďže som nedokázal udržať pozornosť, jediné čo ma občas zaujalo boli úchylné predstavy hlavného predstaviteľa, ktorého osobnosť je neskutočne "klišoidná". Videl som už horšie, ale aj tisíckrát lepšie, ale za tie občasné úsmevné situácie dám 1*. ()