Fasshon heru

• angličtina Horny House of Horror
Japonsko, 2010, 75 min

Tři kamarádi se vracejí z baseballového zápasu a po cestě objeví nový erotický masážní salon Shogun s velmi lákavou cenou. Nakatsu má zrovna před svatbou a tak se rozhodne rozloučit se zde se svobodu, avšak netuší, že se zde rozloučí nejen se ní. (merlinovic)

ricci.s

Prdy do ksichtu, odsekávanie prirodzení, bradaviek, ozubená vagína, vyletúvanie očí z jamiek, plus nejaké vnútornosti, a samozrejme hektolitre krvi, ktoré striekajú ako z vodotrysku. Typický vyšinutý ázijský humor. Tri kurvy, traja zákazníci a manažér bordelu - kto prežije? Pre mňa to bol normálne bordelový Kill Bill v pornokomediálnej forme. Ako horor to neberiem, ale ako čierna perverzná komédia to ujde. ()

Dellamorte

Ďalšia a určite nie posledná, spanilá J-gorejazda ! , odohrávajúca sa v bordelčeku , v ktorom sa zákazníci dočkajú neuveriteľnej opatery. Nič nezabudnuteľné a pri podobných filmových kreáciách , takáto forma spracovania postačuje ,ak sa do minutáže vmestí aj humor. P.S. Vaginálna kastrácia, určite konzumentov podobných snímkov poteší... ()

pornogrind

Asi jsem se z filmů jakými jsou třeba The Machine Girl nebo Mutant Girl Squad dostatečně nepoučil a zkusil jsem další obdobnej úlet - Horny House of Horror. A opět jde o japonskou trapnost prvního kalibru. Japonskej humor je pro mě prostě nepochopitelnej a v tomhle případě to platí dvojnásob. Tohle pro mě bylo hodně dlouhých 75 minut. 1 hvězda za gore. ()

eraserhead666

Tohle je přesně ten typ filmu, který je vlastně v podstatě tak hloupý, až je skvělý. Zábavný (penis sushi), humorný (prakticky jakýkoliv záběr se skvělou Asami), komický (prdění do ksichtu), krvavý, trhlý, silně erotický (tak odehrává se to v bordelu, tedy pardon, masážním salonu), bolestný (ukousnuté penisy, uřezané bradavky) a střízlivě dlouhý (ta hodinka a něco je tak akorát). Prostě ten film potěší. A přitom taková blbost. ()

kaylin

„Fasshon heru“ je v první řadě šílená komedie, která je zároveň kombinací pornografie a pořádného gore krváku, ale na druhou stranu je to stále film s příběhem, který právě díky prostředkům, jež jsou použity, vyznívá tak jedinečně. Je to pořád Japonsko, takže to nesedne každému, ale ten film má smysl, dokáže pobavit a rozhodně dokáže i znechutit. A i když jsou bizarní, tak nápady se tady doslova hýří. ()

TERRORDROME

Traja japončíci narazia z ničoho nič na lacný bordel ktorého ponuke sa nedá odolať. Samozrejme nevedia že zamestnankyne tohoto podniku majú rozkaz každému zákazníkovi odrezať penis, pretože je to "SALÓN Z PEKLA" a nikto odtiaľ nevyjde živý. Veľmi slušne natočená japonská úchylnosť čo dokáže pobaviť. Pravda, aj keď to má len nešialených 75 minút, trošku skrátiť by sa to predsa len ešte mohlo keďže deja je tu tak akurát za náprstok a brutality zas nijak extrémne množstvo. Obhrýzanie penisu, vyletujúce oči, vytrhávanie čriev a prdenie do ksichtu ( "ha-ha-ha, to bola moja pomsta" ) ale vždy pobaví. Navyše, moja obľúbená splatter mrcha Asami je tu vo forme, vo vagíne má pascu na medvede, hádže šialené ksichty, púli oči a predvádza bláznivé karate. Záverečný súboj a finále je veľmi podarené takže som bol celkovo spokojný. Dostalo ma keď ten chudák čo stále odmietal sex lebo sa šetrí pre svoju milovanú ktorá ho čaká doma umieral a ukazoval jednej z prostitútok jej fotku. Tá sa na ňu pozrela a hlesla - "jéééj ja ju poznám, bolo to najobľúbenejšie dievča v kurvinci. To je ale prča, len čo je pravda. ()

merlinovic

Pár výborných gore scének především zaměřených na amputace penisů zákazníků masážního salonu Shogun. Například sushi penis, železná ozubená vagína a další... okořeněné hektolitry krve která stříká úplně všude. :D Možná co mi zde vadilo tak pokus o příběh, mnohem víc by tomu slušelo třeba i za cenu krátkometrážního filmu udělat z toho jednu krvavou řež ;) You were just unlucky. This is the sex parlor from Hell. None of our customers survive. ()