Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tajemný cestující v taxíku, který je vzat jako rukojmí, musí přesvědčit své únosce, že není ten, koho se únosci snaží zabít. Jedná se o omyl únosců, nebo jen "cestující" chytře předstírá identitu někoho jiného? (Teen.AGE.r)

Recenze (8)

Blackwolfik odpad!

všechny recenze uživatele

Zbytečný. Takhle bych okomentoval tenhle film. Opravdu zbytečně protrápených 80 minut. Napínavé je to asi jako trenýrky na šňůře. Říct o tomhle filmu, že se jedná o béčkovej akčňák, tak je to urážka. Opravdu céčkové provedení. Herecký výkony, pokud se tomu tak dá říkat, jsou někde na bodu mrazu. A to fakt myslím vážně. Když se teď zpětně vracím k ději, hledám něco, co bych na tom vyzvedl, ale opravdu nic nenacházím.1/10 ()

FFilipCZ 

všechny recenze uživatele

"Dobrý den pane, nechcete svézt?" Celkem zajímavý počin odehrávající se v podstatě skoro celou dobu výhradně v taxíku. Dobře zvolení herci, kterým jejich role věřím. Místy je tam na můj vkus až moc dialogů na úkor akce, ale díky kratší stopáži je to snesitelné. Povedený, i když celkem uspěchaný a po čase i očekávaný, závěr. ()

Reklama

Juto 

všechny recenze uživatele

Napriek sľubnému začiatku, dobrému tempu a zaujímavo hrozivému konceptu má tento film príliš veľa chýb na to, aby skutočne umožnil divákovi udržať si pozornosť. Kamera je štýlová, réžia dobrá vzhľadom na obmedzenia scenára. Herecké obsadenie si tento proces očividne užívalo a ukazuje to na univerzálne zdatných výkonoch. Scenár je najslabšou časťou filmu. Pocit uzavretia a pasce je voľne udržiavaný a dráždivý, pretože hlavný hrdina sa nesnaží vyhľadať pomoc, keď má dostatok príležitostí. Čo nedáva logiku. Film je uhladený a kompetentný, ale predvídateľný a nesplnil moje očakávania. 5/10 ()

TommyDiamond 

všechny recenze uživatele

Obyčejná jízda taxíkem může člověka řijít někdy hodně draho. Ale jízda milionářů stojí nejen peníze ale i životy. I když je zde film podhodnocený, mě se líbil. Nápad a provedení dobré. Film The Millionaire tour byl plný zvratů a překvapení. Celý příběh podle mě dobře gradoval a nakonec i dobře finišoval. Celé mě to přišlo podobné filmu Telefonní budka. I zde se pracovalo na jenom místě. Dávám tři hvězdy. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Snímek mě docela překvapil. Nevěděl jsem o něm nic pořádného, ale když jsem si ho pustil, dostal jsem celkem dobrou jízdu. Taxikář nabere člověka na letišti. Nic nenasvědčuje tomu, že by něco mělo být v nepořádku. Přece jen to není "Collateral", kde bylo od začátku jasné, že s Tomem Cruisem není úplně všechno v pohodě. Taxikář se rozjede a hned málem srazí mladou ženu. K ní patří ještě její přítel s tváří Dominica Monaghana. S těmi už něco v pořádku není od prvního setkání. Nasednou také do taxíku, aby je odvezl do hotelu, dívka se zdá celkem v pořádku. V tu chvíli se nám příběh trochu začíná zaplétat. Dvojice jde po muži, který do taxíku nastoupil jako první. Chtějí jeho peníze. Alespoň ze začátku. Postupně se ale odhaluje, že je za tím trochu víc. Došlo zde k záměně? Nebo mají toho pravého člověka? Klaustrofobní prostředí automobilu je využito dokonale, nakonec ale stejně musí vyústit v konec, který není úplně dokonalý, ale spíš jenom nezbytné vyústění. Šlo by to jinak? Samozřejmě, že by to šlo jinak, ale byla zvolena tahle cesta. Budiž. Není to unikátní, ale je to dobré. Snímek se mi líbil, musím říct, že mě docela nadchnul a dal mi vzpomenout na podobné filmy, jakými jsou "Pohřbený" nebo "Telefonní budka". Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/09/rebelka-perfect-sense-sprosty-holky.html ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama