foto

Agnes Bruckner

  • nar. 16.10.1985 (32 let)
    California, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Tato drobná zelenooká blondýnka se narodila 16. srpna 1985 v Hollywoodu. Má dvě sestry a bratra a její otec pochází z Maďarska, matka z Ruska, a aby té mezinárodní krve nebylo málo, tak dědeček je Němec. Kromě rodné angličtiny se tak Agnes plynně domluví i maďarsky a rusky.

V jedenácti letech získala svou první televizní roli a to v nekonečném seriálu BÁJEČNÍ A BOHATÍ. Byla to sice pro ni první a zajímavá zkušenost, ale Agnes v populární mýdlové opeře nebyla zcela spokojená a po roce a půl seriál opustila. Naštěstí pro ní, už za dva roky začala získávat další zkušenosti v seriálech jako DOTEK ANDĚLA, UPRCHLÍK, ZÁKON A POŘÁDEK, a především v seriálu THE SHRUNKEN CITY, ve kterém ztvárnila hlavní roli.

Svou premiéru na stříbrném plátně absolvovala po boku další mladé hvězdičky Leelee Sobieski v dramatu SKLENĚNÝ DŮM (2001). Výrazněji na sebe upozornila, ale až o rok později, jednak v kriminálce se Sandrou Bullock VZOREC PRO VRAŽDU, a poté v nezávislém snímku MODRÉ AUTO, kde ztvárnila zranitelnou avšak problematickou dívku Meg, která má poměr se svým učitelem. Za tuto roli byla nominována na cenu Independent Spirit Award pro nejlepší herečku v hlavní roli. Ve stejném roce se rovněž objevila v několika epizodách seriálů 24 a ALIAS.

Od roku 2005 získává významné role v hororech jako jsou VENOM (2005), LESY (2006), KREV JAKO ČOKOLÁDA (2007). Objevila se rovněž s Nickem Noltem ve snímku POKOJNÝ BOJOVNÍK i muzikálu DREAMLAND (oba 2006). V blízké budoucnosti ji můžeme spatřit ve snímcích SAY HELLO TO STAN TALMADGE (2008), KILL THEORY (2008), a MOTEL SMRTI 2 (2009). V současné době žije s rodiči v kalifornii, studuje balet a zajímá se o Hip Hop, R&B a Rapovou hudbu. Je stále svobodná.

Zbyněk "PetrPan2" Lubovský

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace