Patagonie

Patagonia

Patagonia

Argentina / Velká Británie, 2010, 118 min

• Malarkey

Nevěřil jsem, že film bude skutečně, jako napsal uživatel predators. Protože všechno, na co mě tenhle film nalákal, vlastně on sejmul. Nezáživný příběh, krajina nijaká, člověk se o životě lidí v Patagonii nic nedozví. A fakt, je to tak. Film je rozdělen na dvě linky, jedna je zajímavější, druhá prakticky vůbec. Krajina je pustá, bez ničeho a celé je to zaobaleno do dvou hodin. Přiznám se, že u filmu jsem po 40ti minutách začal dělat cokoliv, abych se zabavil, protože on mě zaujmout nedokázal.(7.2.2012)

• predators

Už jste někdy vyrazili se svou babičkou na pořádný výlet? Nemyslím tím procházku po parku nebo na zmrzlinu! V tomto případě jde o několika denní dovolenou mladíka a jeho příbuzné stařenky z argentinské Patagonie za hledáním statku ve Wallesu. V témže okamžiku, nebo dějově souběžně chcete-li, se vydává na ztmelovací dovolenou páreček z Wallesu do již zmíněné Patagonie. Slušná to zamotávka, co? Naštěstí nejde o žádné velké drama, prostě se jen tak loudají, občas někoho poznají a to je asi tak všechno. Krajiny obou koutů světa nejsou nikterak zajímavé a trochu se nám to vleče. 40%(22.7.2011)