Mami, ožeň mě

(pořad)
  • Slovensko Mama, ožeň ma!
Reality-TV
Slovensko / Česko, 2011, 62 min

Prvé stretnutie slobodných mládencov a ich mamičiek s vydajachtivými ženami prinieslo nielen humorné ale aj dramatické scény. Ako reagovali potenciálne svokry na nové ženy v blízkosti svojich synov? Preskočila medzi mamičkinými synáčikmi a ženami iskra hneď pri prvom stretnutí? Či nebodaj niektorá z nich pomýšľa hneď nad svadbou? To všetko uvidíte v novej reality show Mama, ožeň ma!

V prvním díle nové reality show s názvem Mami, ožeň mě! se divákům představí osm starých mládenců – Arpád, Michal, Roman, Tom, Marek, Miro, Miško a Pavel. Starostlivé matky budou pro své dospělé, ale stále nezadané syny hledat dokonalé partnerky. Princip show vychází z předpokladu, že každá máma chce pro svého syna jen to nejlepší – a to se týká i výběru potenciální manželky.
O každého nezadaného muže budou bojovat dvě ženy, které stráví několik dní u něj doma, aby jemu i jeho mamince poskytly příležitost je co nejlépe poznat a zároveň aby samotné ženy měly možnost ukázat se v co nejlepším světle.Vyřazení a odchod jedné z žen potom otevře té druhé cestu k srdci svého vysněného muže a samozřejmě také jeho milované maminky. (oficiální text distributora)

marcelita

Je to zvácený styl humoru,ale já nemůžu se na to nedívat...nejde to..i sebe lepší komedie mě nedokáže rozesmát tak jako komentáře v této reality show.Podotýkám,že v produkci musí sedět banda neskutečných hovad,kteří vybýrají a vymýšlí na slovensku tyhlety pořady ,protože se od našich farmářu,hledačů otců a matek liší na sto....co sto...tisíce honů.Kde ty lidi berou?? Naprosto jednoduché,převážně bez chrupu,práce,jen se celý pořad opíjející a šuk.... snad po dvou deckách vína??!! :-) ()

LorD_OniX

Ty hlášky jsou k nezaplacení :D Je to pakárna, ale koho by nerozesmálo: tyto dvě slečny jsou asi tak zábavné, jako manuál k mikrovlnce :D ()

vecnaAmbra

Príšerná príšernosť za hranicou odpadu, avšak kontrast tuposti s neskutočne inteligentnými a uštipačne trefnými poznámkami komentátora je tak priepastný, že sa to vyrovnáva na priemer. Troška viac sa mi v tomto smere páčila ešte tá prvá verzia programu. / Upresním teraz rok 2022 som pozrela znova a musela som v prvej sérii najprv predýchať trápnosť a rozbiehanie prvého dielu, od druhého dielu už trápnosti zúčastnených pacientov privyknete a komentár je čo veta to perla! No a v druhej sérii sú kauza Martinka a Tibor a kauza Ľubka bezkonkurenčné! Pôvodne som sa k tomuto dostala zo zvedavosti, nakoľko jedného "mládenca"  zo show som mala česť poznať osobne v novej práci a tak sa mi napokon ušla celkom slušná porcia zábavy. / Keď som si uvedomila, že ešte aj pár dní po pozretí sa sama v kuchyni pri varení smejem pri spomienke na niektorú geniálnu hlášku komentátora, prichádza do úvahy že som sa buď to zbláznila, ale každopádne zvyšujem na štyri hviezdy. ()